تامیل نادو هل گجرات به 2 نقطه در سالانه تولید ماهی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تامیل نادو است پیشی گیرد و گجرات به اشغال نقطه بالا در سالانه تولید ماهی حتی به عنوان دریایی کشور تولید ثبت نام حاشیه افزایش 2.1 درصد در سال 2019 نسبت به سال قبل مرکزی دریایی شیلات موسسه تحقیقات (CMFRI) گفته است.

تکرار چرخه طوفان و توری از مقادیر عظیمی از غیر خوراکی ماهی اقلام اصلی دلایل نسبتا پایین گرفتن در سال گذشته گفت: برتر تحقیقات دریایی بدن مستقر در Kochi.

کشور مشبک در مجموع 3.56 میلیون تن در سال گذشته (در سال 2018 شد 3.49 m t) گفت: سالانه ماهی دریایی فرود گزارش CMFRI. تامیل نادو برداشت اولین موقعیت با 7.75 لاخ تن به دنبال گجرات (7.49 لاخ t) بود که numero uno برای سال های بسیاری در حالی که کرالا (5.44 لاخ t) خود را حفظ مقام سوم.

یکی دیگر از برجسته از این مطالعه این است که هندی ماهی خال مخالی که در نقطه اول در سال 2018 متحمل یک شکست با آن فرود کاهش 43 درصد و حافظه اشغال شده بود توسط red – دندانه دار triggerfish (2.74 لاخ t) است که کمی تقاضا در بازار داخلی و عمدتا برای تغذیه کارخانه های تولید. روبان ماهی (2.19 لاخ t) است که در نقطه دوم به دنبال cephalopod (2.18 لاخ t). روغن ماهی ساردین ارزان و بهترین کار این است که در پنج اسلات.

در حالی که کشورهای مانند, West Bengal (55%), Andhra Pradesh (34%), Odisha (14.5%) کارناتاکا (11%) و تامیل نادو (10.4%) ثبت افزایش در فرود گرفتن کاهش در ماهاراشترا (32%) گوا (44%) و کرالا (15.4%) نسبت به سال قبل است. کرالا دچار افت قابل ملاحظه ای از 15.4 درصد در فرود در طول سال گذشته با مجموع فرود از 5.44 لاخ تن است. کاهش شدید در گرفتن روغن ماهی ساردین و ماهی خال مخالی دو عمده منابع در دولت, کمک به فقرا فرود گفت: گزارش.

این CMFRI گفت: هشت سیکلون طوفان در سراسر کشور در سال گذشته که شش بود شدید طوفان (Fani در آوریل Vayu در ماه ژوئن Hika در ماه سپتامبر Kyarr در ماه اکتبر ماها در Oct-Nov و بلبل در اکتبر-نوامبر) تحت تاثیر ماهیگیری تقویم به خصوص موثر بر ساحل غربی بد است.

برآورد ارزش ماهی فرود در این کشور در سال گذشته Rs 60,881 کرور با 15.6 درصد افزایش به بیش 2018. این شیلات منابع ارزیابی بخش CMFRI برآورد سالانه ماهی دریایی فرود از طریق آن اطلاعات آنلاین مجموعه سیستم گفت: CMFRI مدیر Dr یک Gopalakrishnan. در جهان دریایی تولید ماهی در کشور است و رتبه سوم را پس از چین و اندونزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>