نوشته شده توسط Janardhan Koushik | Chennai | به روز شده: فوریه 6 2020 1:46:57 pm

Tamil Nadu Forest Minister under fire for making tribal children remove his slippers در این screengrab از یک ویدئو در رسانه های اجتماعی تامی نادو جنگل وزیر دیندیگول C Srinivasan دیده می شود خطاب به دو فرزند از یک جامعه قبیله ای.

تامیل نادو جنگل وزیر دیندیگول C Srinivasan است که در مواجهه با گرما برای ساخت دو فرزند متعلق به یک قبیله ای جامعه حذف او دمپایی. این حادثه زمانی صورت گرفت که این AIADMK رهبر پرداخت مراجعه به Mudumalai ببر رزرو واقع در نزدیکی Nilgiris منطقه به افتتاح 48-روز جوان سازی اردوگاه اسیر فیل ها.

همراه با یک گروه از جنگل و دیگر مقامات محلی AIADMK رهبران وزیر تصمیم برای ورود به یک Vinayagar حرم قبل از افتتاح اردوگاه. در یک ویدیو ارسال شده در اجتماعی, رسانه های Srinivasan دیده می شود سفارش پسران به حذف دمپایی خود را به طوری که او می تواند وارد حرم. پسران می آیند و نزدیک به او و یکی از آنها زانو زده و حذف آنها.

این ویدئو موجب خشم با شهروندان خواستار توضیح وزیر اقدامات خود را.

خواندن این داستان در تامیل

صحبت کردن به یک محلی, کانال های Pudhiyathalaimurai, Srinivasan در دفاع از اقدامات خود گفت: او از فرزندان خود را به عنوان نوه. او گفت: هیچ انگیزه اقدامات خود را.

Deveneyan مدیر چنای بر اساس NGO Thozhamai که با این نسخهها کار به طور گسترده در حقوق کودک را محکوم Srinivasan رفتار. “این یک عمل کاست برتری. او خواستار پسران, ‘vaanga دا دی (هی بیا اینجا)’. او فراموش کرد که کودکان بیش از حد عزت? او وزیر امور خارجه و مسئولیت حفاظت از کودکان در قبیله ای در جامعه بیش از حد. او باید کودکان خواسته که چرا آنها تا به حال به مدرسه رفته به جای آنها را وادار به حذف او دمپایی. چه نوع از یک مثال است که او تنظیم ؟

دولت باید شدید علیه او. تامیل نادو کمیسیون امور خارجه برای حفاظت از حقوق کودک باید از درگیر شدن در این. وزیر حتی باید رزرو تحت SC/ST قساوت عمل” Deveneyan اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de