طالبان دیدار با رئیس نیروهای آمریکایی در افغانستان در بحبوحه تنش ها بر سر توافق صلح

طالبان ملاقات با رئیس نیروهای آمریکایی در افغانستان به تماس برای پایان دادن به آنچه آنها می گویند که افزایش در آمریکا پس از یک توافق صلح امضا شده در فوریه ادعاهای آمریکا را تکذیب کرد در روز شنبه.

یک نظامی آمریکایی به نام سخنگوی طالبان برای جلوگیری از حمله نیروهای امنیتی افغان و گفت: سربازان آمریکایی ادامه خواهد داد تا به کمک آنها آمده مطابق با توافق. او در خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

مذاکرات صلح با هدف هموار کردن راه برای ما برای رها کردن خود از 19 سال جنگ امریکا طولانی ترین.

سخنگوی تایید کرد که ژنرال اسکات میلر ملاقات با طالبان “به عنوان بخشی از نظامی کانال تاسیس, در این توافق نامه” به بحث در مورد راه هایی برای کاهش خشونت است.

سخنگوی طالبان سهیل شاهین گفت: این جلسه برگزار شد و در اواخر جمعه در خلیج ملت قطر که در آن شورشیان گروه حفظ یک دفتر سیاسی. شاهین توییتی شنبه که دو طرف برگزار شد “جدی” بحث. او گفت که طالبان خواستار توقف حملات علیه غیرنظامیان است. ارتش آمریکا می گوید آن را ندارد هدف غیر مبارزان.

آمریکا -طالبان معامله تبلیغ افغانستان به عنوان بهترین شانس در پایان دهه جنگ در حال برگزاری است اما پیشرفت به سوی گسترده تر سیاسی حل و فصل شده است آهسته squabbling در درون دولت افغانستان. که نا امید واشنگتن و تاخیر در شروع مرحله بعدی مذاکرات میان افغان ها خود را.

طالبان می گویند که کاهش حملات خود را در افغانستان و حمله آمریکا و یا ناتو پس از توافق امضا شده در فوریه. 29. اکثر اخیر طالبان حملات شده اند در برابر نیروهای افغان نوشته شده در مناطق دور افتاده.

دولت افغانستان در عین حال گفت: نیروی هوایی مواضع طالبان در شمال شرقی ولایت بدخشان به قتل تا 27 شورشی.

سخنگوی طالبان Zabihullah Mujahed گفت: غیرنظامیان کشته و زخمی سرزنش آمریکا و افغانستان. ارتش ایالات متحده سخنگوی کاهش یافته است برای پاسخ به این اتهام اما گفت که طالبان اغلب به دروغ متهم آمریکا از انجام حملات هوایی راه اندازی شده توسط نیروهای افغان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر