طالبان خواستار امارت اسلامی در افغانستان پیش نویس منشور با قوانین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

طالبان باید پیش نویس منشور با قوانین برای حکومت آینده افغانستان که عملا پیش بینی بازگشت به دوره زمانی که این گروه تروریستی در قدرت در کابل در طول 1996-2001 با توجه به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه.

پیش نویس منشور بود که با طلوع نیوز کانال توسط یک مقام ارشد حکومتی خواستار ایجاد یک امارت اسلامی دارای 149 مقالات در طیف گسترده ای از موضوعات از جمله چگونه قوانین تصویب خواهد شد و کشورهای امارات اسلامی موظف به اجرای قوانین سازمان ملل متحد است که در تضاد با ارزش های اسلامی.

توسعه در یک زمان می آید زمانی که وجود دارد نگرانی رو به رشد در محافل دولتی در هند و دیگر کشورهای همسایه که طالبان طولانی به اتهام داشتن روابط قوی با استقرار ارتش پاکستان در حال تلاش برای استفاده از Covid-19 بحران به فشار از طریق دستور کار خود.

“طالبان اقدام به عنوان اگر آنها در حال حاضر در قدرت در کابل ، شده است وجود دارد هیچ کاهش خشونت و طالبان انجام داده اند چیزی به نشان می دهد که آنها را به عمل در برابر القاعده در همراهی با توافق آنها امضا شده با ما” گفت: یک فرد آشنا با تحولات کاهش یافته است که به نام.

“طالبان را رهبری همچنان در پاکستان و شکی نیست که این گروه اقدام در دستور نظامی پاکستان برای اطمینان از هند کم و یا هیچ نقشی در وضعیت کنونی در افغانستان” فرد افزود مشابه نگرانی های شایع در میان دیپلماتهای مختلف غربی.

دولت هند متعهد شده است که بیش از 3 میلیارد دلار برای توسعه افغانستان گفته است که پشت یک افغان به رهبری و مالکیت افغانها و افغانستان-کنترل فرآیند برای صلح و آشتی است که تضمین صلح و ثبات در افغانستان از “خارج حمایت مالی تروریسم”.

طلوع نیوز گزارش داد که طالبان پیش نویس منشور دیده می شود توسط دولت افغانستان به عنوان نشان می دهد که این گروه قصد دارد تا خود را “دولت آینده” بسیار متفاوت از سیاست های سابق خود رژیم است. با توجه به سند نهایی تصمیم گیری در همه امور خواهد بود ساخته شده توسط “امیر” یا ولایت و آزادی بیان و حقوق بشر و حقوق مدنی اجرا خواهد شد در چارچوب تعالیم اسلام است.

پیش نویس منشور نیز نشان می دهد رهبران اجرایی نمی خواهد انتخاب شود از طریق انتخابات به عنوان نامیده می شود در قانون اساسی افغانستان, اما توسط “Ahl al-سالن wal-aqd” و یا واجد شرایط برای تعیین یا حذف یک رهبر.

جلال الدین شینواری سابق عضو طالبان که در خدمت به عنوان رئیس دادگستری در طول رژیم طالبان گفت که این گروه هنوز هم می خواهد یک امارات اسلامی. “تا کنون این است که تقاضای خود را,” او گفت:.

افغانستان فعالان حقوق گفت: این منشور می تواند کشور را به جایی که آن را در پایان رژیم طالبان در سال 2001 است. سر از کابل مستقر در افغانستان حقوق بشر سازمان لعل گل لعل نقل عنوان کرد و گفت که افغان ها “باید از ابتدا شروع دوباره”.

طالبان’ سخنگوی Zabihullah Mujahid, اما, این باره گفت: پیش نویس این منشور را “متعلق به گروه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>