به عنوان رای گیری در دهلی مجمع انتخابات آغاز شد و شنبه صبح به وزیر, Arvind Kejriwal, خواست مردم دهلی نو به ورزش خود را حق رای دادن. او همچنین ساخته شده درخواست تجدید نظر ویژه ای به زنان در دهلی نو به مسئولیت دولت شهر بیش از حد مانند راه آنها را برای خانه خود را.

پوشش کامل از دهلی مجمع انتخابات

“لطفا رای خود را. و درخواست تجدید نظر ویژه ای به زنان در دهلی نو – راه شما را مسئولیت اصلی خود را که همان راه مسئولیت کشور و دهلی نو است که بر روی شانه های خود را. تمام زنان باید گسترده خود رای و مردان همراه است. با آنها بحث خواهد بود که حق انتخاب” Kejriwal گفت در توییتر هندی در صبح روز شنبه.

رای گیری برای 70 مونتاژ حوزه در دهلی نو آغاز شد و در ساعت 8 صبح روز شنبه به پایان خواهد رسید و در 6 ساعت. بیش 1.47 کرور افراد واجد شرایط به ورزش خود را حق رای دادن در پای صندوقهای رای است که تصمیم می گیرید سرنوشت 672 نامزدها.

نیروهای امنیتی در حال نگه داشتن یک ساعت مچی در تمام حوزه ها با پلیس و شبه نظامی پرسنل نگه داشتن یک “فوق العاده شب زنده داری” در مناطق حساس مانند شاهین باغ جامع نگر و Seelampuri.

وجود دارد بیش از 81 لاخ نر رای دهندگان 66.80 لاخ زن رای دهندگان و 869 سوم-جنسيت رای دهندگان دهلی رئیس افسر انتخاباتی (مدیر عامل) رانبیر سینگ گفته است.

برجسته نامزدها در نزاع شامل وزیر, Arvind Kejriwal, معاون او Manish Sisodia, آتیشی و Raghav Chadha از AAP; چهار شهرداران سابق – آزاد سینگ Yogender Chandolia Ravinder گوپتا و Khushi Ram – از BJP; و Shivani Chopra, دختر دهلی کنگره رئیس جمهور Subhash چوپرا.

“امروز مردم از دهلی نو خواهد رای برای کیفیت آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, زنان امنیت و حکومت داری خوب. من هیچ شکی ندارم که دهلی نو راه منجر خواهد شد و در شکست سیاست نفرت و تنظیم یک مثال برای کل کشور است. Jai Hind,” AAP را آتیشی گفت در توییتر.

شمارش آرا برگزار خواهد شد در روز سه شنبه.

Aam Aadmi Party امیدوار است به تکرار آن ستارگان عملکرد از آخرین مجمع سنجی که آن را برنده 67 از 70 کرسی. این Bharatiya Janata Party (BJP), که صعود هفت کرسی در دهلی نو در سال 2019 Lok سبها نظرسنجی با هدف بیرون راندن AAP در حالی که کنگره به دنبال بهتر عملکرد آن نسبت به آخرین باری که آن را درو خالی در مجمع انتخابات است ،

AAP حال کردم 54.3 درصد آرا در 2015 سنجی در حالی که BJP امن 32 درصد و کنگره صعود فقط 9.6 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im