اقدام قانونی علیه متخلفان مرکز متحده در Covid-19 مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت مرکزی خواسته متحده به شدت اجرای مستند در شهرهای مختلف در پی بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان تعدادی از Covid-19 افراد آلوده عبور از 400 روز دوشنبه.

ردیابی شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

در یک یادداشت به وزارت امور خارجه دولت, مرکز خواسته است آنها را به اقدام قانونی علیه کسانی که در بر داشت نقض مستند سفارشات.

“متحده خواسته شده است به شدت اجرای مستند در مناطق که در آن اعلام شده است. قانونی اقدام خواهد شد در برابر متخلفان” یک صدای جیر جیر با مطبوعات اداره اطلاعات (PIB) خوانده شده در دوشنبه.

این می آید پس از یک صدای جیر جیر از نخست وزیر نارندرا مودی که در آن او گفت که برخی از مردم مصرف مستند جدی است. او همچنین خواست دولت برای اطمینان از قواعد و قوانین اجرا می شوند.

 همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus: دهلی مستند آغاز می شود; ترافیک گسترده در دهلی نو-نویدا مرز

“بسیاری از مردم هنوز مصرف مستند جدی است. لطفا خودتان را نجات, نجات خانواده خود را به دنبال دستورالعمل به طور جدی. من درخواست دولت برای اطمینان از اجرای قوانین و مقررات” PM مودی توییتی هندی در صبح روز دوشنبه.

هشتاد و دو منطقه در کشور هستند تحت مستند پس از شیوع Covid-19.

این مستند در دهلی نو آغاز شده است که در ساعت 6 صبح در 23 مارس ادامه خواهد داد تا نیمه شب 31 مارس است. برخی از کشورهای دیگر نیز به اجرا گذاشته مستند.

دهلی مرزها باقی خواهد ماند مهر و موم شده در این مستند اما ضروری خدمات مربوط به بهداشت مواد غذایی, آب و برق ادامه خواهد داد و 25 درصد از DTC اتوبوس را اجرا خواهد کرد به حمل و نقل مردم در ارتباط با خدمات ضروری است.

تصمیم به تحمیل مستند گرفته شد و در پی نیاز مبرم به گسترش محدودیت ها از جمله جنبش غیر ضروری حمل و نقل مسافر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این عفونت مرگبار.

میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور ماند, در داخل خانه, خیابان, عینک ترک نگاه و حداقل تعداد وسایل نقلیه در جاده ها در روز شنبه در یک اقدام بی سابقه shutdown در نارندرا نخست وزیر درخواست تجدید نظر برای Janta حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش Covid-19 که ادعا کرده بیش از 13000 زندگی در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>