تایوان می گوید دالایی لاما خوش آمدید به بازدید از یک سفر که بسیار خشمگین چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تایوان خواهد خوش آمدید بازدید تبعید رهبر معنوی تبت دالایی لاما آن وزارت امور خارجه گفت: روز دوشنبه در یک سفر که بسیار خشمگین پکن که دیدگاه او را به عنوان خطرناک تجزیه طلب.

دالایی لاما است بازدید چینی-ادعا دموکراتیک جزیره تحت مدیریت رئیس جمهور Tsai و نشستند ون که اولین آن در سال 2016. او گذشته آمد در سال 2009.

در تولد پیام از طریق لینک ویدئو به هواداران در تایوان روز یکشنبه دالایی لاما گفت: او می خواهم به دیدار دوباره.

“به عنوان سناریوی سیاسی تغییرات ممکن است که من قادر خواهید بود برای دیدار شما در تایوان دوباره. بنابراین من امیدوارم. هر چه اتفاق می افتد من با شما باقی می ماند در روح او گفت:” در وب سایت خود را.

تایوان وزارت امور خارجه سخنگوی جوآن Ou گفت: دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت درخواست او برای سفر به این جزیره خواهد اما رسیدگی به آن را تحت عنوان “مقررات مربوط” اگر یکی آمد.

“ما مطابق با اصل احترام متقابل و در یک زمان از راحتی برای هر دو طرف خوش آمدید دالایی لاما برای آمدن به تایوان دوباره برای انتشار آموزه های بودایی,” Ou اضافه شده است.

پکن عمیقا مشکوک تایوان جمهور, باور او آرزوهای خود را به فشار برای جزیره رسمی استقلال. Tsai و می گوید تایوان در حال حاضر یک کشور مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را.

تایپه-پکن روابط را بدتر بیشتر از تایوان ارائه شده برای دریافت هنگ کنگ افرادی که مایل به ترک این شهر پس از چین گذشت یک جدید امنیت ملی قانون هفته گذشته پیشنهاد پکن را محکوم کرده است.

دالایی لاما فرار کرد و به تبعید در هند در سال 1959 پس از قیام نافرجام چینی در برابر قانون است. او برنده جایزه صلح نوبل در سال 1989.

چین او را متهم بودن “splittist” اما او می گوید تنها می خواهد واقعی استقلال خود را از راه دور هیمالیا میهن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>