تایوان ممکن است دیدن مهاجر هجوم از هنگ کنگ به عنوان ترس در برابر قانون تامین g…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

در میان ترس از آزار و اذیت جدید, هنگ کنگ, قانون تامین, تعداد فزاینده ای از هنگ Kongers هستند خانههای گلی خالی جابجایی به تایوان برای محافظت از خود را از چینی ها کشته و زخمی شدند.

بسیاری از مردم ترجیح داده اند تایوان با توجه به نزدیکی فرهنگی و شباهت, DW گزارش شده است.

تایوانی دولت افتتاح یک دفتر در تاریخ 1 ژوئیه به کمک هنگ Kongers که به دنبال اقامت قانونی در تایوان در انتظار هجوم مهاجران.

“دفتر جدید ایجاد شد و دقیقا به نحو ارزیابی و پردازش برنامه های کاربردی در یک مورد به مورد و بر اساس” گفت: Kolas Yotaka سخنگوی در تایوان دفتر ریاست جمهوری اضافه کرد که منابع موجود کافی برای رسیدگی به این افزایش ممکن است در ورود.

با توجه به سرزمین اصلی امور شورا در تایوان که مجموعه تایوان سیاست نسبت به سرزمین اصلی چین در عرض یک هفته از افتتاح آن دفتر دریافت کرده است صدها نفر از تماس های تلفنی و ایمیل های پژوهنده در مورد چگونه به حرکت به تایوان است.

“ما فکر می کنم تعداد سوالات افزایش می دهد که دولت چین همچنان به تحمیل امنیت ملی قانون است. تایوان-هنگ کنگ و خدمات ارز در اتاق نزدیک خواهد شد نظارت بر توسعه در هنگ کنگ” یک شورای رسمی گفت: DW.

در طول سال 2019 تظاهرات نزدیک به 6000 دلار هنگ Kongers نقل مکان کرد به تایوان افزایش نسبت به سال قبل با توجه به تایوان مهاجرت سازمان.

مشهور هنگ کنگ کتاب فروش لام بال-Kee یک دلار هنگ کنگ مهاجر که به تایوان در ژانویه 2019.

از آن پس او خود را بازگشایی کتابفروشی خلیج کازوی کتاب در تایپه شده است و آوازی در مورد تغییرات شدید شده اند که در حال وقوع در هنگ کنگ است.

“برخی کتاب های نوشته شده توسط طرفدار دموکراسی و ارقام به عنوان ممنوع کتاب در هنگ کنگ و بالا بردن یک تکه کاغذ سفید در اعتراض تلقی می تواند غیر قانونی تحت امنیت ملی قانون” لام گفت: DW. (ANI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>