طاهر حسین مظنون در IB کارمند قتل فرستاده تا 7 روز بازداشت پلیس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک دادگاه دهلی روز شنبه ارسال می شود به حالت تعلیق AAP عضو شورا طاهر حسین به 7 روز بازداشت پلیس در ارتباط با اتهام قتل اداره اطلاعات (IB) رسمی Ankit شارما در خشونت های اخیر در شرق دهلی نو است.

وظیفه دادرس Rakesh Kumar گذشت که پس از حسین تولید شد قبل از او توسط پلیس دهلی که گفت که او را وادار سازد بازجویی لازم بود به زیرخاک در اوردن بزرگتر توطئه حسین مدافع Mukesh Kalia گفت.

حسین تولید شد قبل از وظیفه دادرس امنیت را در اواخر شب و نه رسانه ها و نه هیچ یک وکیل دیگر پس از آن کسانی که در ارتباط با این مورد اجازه داده شد در دادگاه.

حسین دستگیر شد و در روز پنج شنبه پس از یک دادگاه در اینجا رد تقاضای خود را به دنبال به تسلیم قبل از آن در ارتباط با این مورد.

دادگاه را رد کرد و تقاضای خود را گفت که امداد به دنبال او خارج از صلاحیت آن است.

حسین منتقل تسلیم شدن برنامه قبل از دادگاه گفت که او مایل به پیوستن به بررسی و می خواستم به تسلیم در این مورد.

مدافع Kalia استدلال قبل از دادگاه وجود دارد که قبر هراس از تهدید به زندگی خود و در نتیجه او نه تسلیم قبل از دادگاه صالح وجود دارد به عنوان “متهم محیط زیست” در Karkardooma دادگاه منطقه.

وکیل گفت: حسین بوده است دروغ دخیل در این مورد و به دنبال حفاظت از زندگی و اموال خود.

به عنوان دادگاه را رد کرد و حسین را درخواست یک پلیس دهلی تیم که در حال حاضر وارد شدند او را دستگیر کردند و او را به زندان.

حسین رزرو شده است در مورد قتل از IB کارمند در شمال شرقی دهلی نو در میان خشونت بیش از جدید قانون تابعیت در هفته گذشته.

دهلی حاکم Aam Aadmi Party (AAP) بود و سپس او را به حالت تعلیق به اتهام دست داشتن در خشونت که دست کم 42 نفر کشته و حدود 200 نفر مجروح شدند.

خانواده شارما (26) که مرده را در یک تخلیه در نزدیکی خانه اش در شمال شرقی دهلی riot-آمار Chand باغ منطقه متهم کرده است حسین به کشتن.

در شکایت از شارما پدر پلیس ثبت شده FIR در برابر حسین که با رد این اتهام. درگیری های جمعی شکسته بود در شمال شرقی دهلی نو چهار روز پیش و پس از خشونت بین anti-و-pro-تابعیت (متمم) قانون گروه spiralled خارج از کنترل است.

دیوانه وار اوباش به آتش کشیدند و خانه و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و حلیم سنگ در ساکنان محلی و پرسنل پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>