سوئیس سوپر لیگ آماده برای آموزش بازگشت با وجود راه اندازی مجدد ردیف

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سوئیس بالا پرواز دو طرف در حال آماده سازی برای بازگشت به آموزش از شنبه با وجود این ممکن است از سرگیری مسابقات در تاریخ 20 ژوئن بودن ابری با عدم اطمینان و بحث است.

سوپر لیگ متوقف شده است از تاریخ 23 فوریه با 13 دوره باقی مانده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما باشگاه نمی تواند توافق بر این که آیا برای راه اندازی مجدد این فصل با برخی از جمله دو بار لیگ قهرمانان باشگاه سیون باور آنها به مراتب بیشتر به از دست دادن از به دست آوردن.

زمانی که لیگ متوقف شد ایالت سانکت گالن و پسران جوان بودند و سطح امتیاز در بالای جدول پنج امتیاز روشن سوم قرار بازل.

Sion شد بیحال هشتم در 10-تیم بخش تنها چهار امتیاز بالاتر از سقوط بازی نقطه و در حال حاضر به راه اندازی مجدد آموزش لغو چند بازیکنان, قرارداد, از جمله کسانی که از سابق آرسنال جفت الکس سانگ و یوهان Djourou.

“نود و سه درصد از منابع ما آمده از بلیط فروش اعضا و حامیان و تنها هفت درصد از تلویزیون حقوق” تصمیم رئیس جمهور مسیحی Constantin گفت.

“از سرگیری فصل پشت درهای بسته خواهد ما را به از دست دادن مقدار زیادی از پول است.

“بازگرداندن بازیکنان ما را محروم ما furloughing اقدامات که به ما اجازه داده است به منظور کاهش هزینه های ما حدود 65 درصد در این دوره بدون درآمد است.”

اما باشگاه می تواند تصمیم بگیرد در یک لیگ فوتبال سوئیس (SFL) در مه 29 به از سرگیری مبارزات انتخاباتی در اوایل ژوئن 20.

پسر جوان در تعقیب یک سوم پی در پی لیگ هستند جای تعجب نیست, یکی از باشگاه های علاقه مند به تکمیل فصل با صلاحیت لیگ قهرمانان نیز برای grabs.

“(ما) می خواهید به ادامه فصل برای تعیین قهرمان باشگاه های واجد شرایط در اروپا فنجان و سقوط” گفت: Wanja Greuel, پایتخت سمت مدیر کل.

او اضافه کرد که در پایان فصل خواهد بود “فاجعه برای کل خانواده فوتبال”.

لیگ های دیگر در سراسر اروپا شروع به لبه نزدیک به از سرگیری, با, بوندسلیگا آلمان مجموعه ای به بازگشت به بعد آخر هفته.

اما بالا پرواز فصول در فرانسه و هلند شده است به پایان رسید اوایل با پاریس سنت ژرمن نام لیگ 1 قهرمان و Dutch Eredivisie کمپین اعلام شده باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>