تعلیق خارجی ویزای کار به رایگان به 5.25 لاخ شغل در آمریکا: کاخ سفید

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تعلیق موقت خارجی ویزای کار از جمله H-1B و L1 که به نفع هند آن را حرفه ای انتظار می رود که به صورت رایگان به 5,25,000 مشاغل در ایالات متحده ارشد مقامات دولت گفت: رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور اعلامیه در این زمینه است.

“مجموع آنچه که این اقدامات را انجام خواهد داد در شرایط آزاد کردن شغل در طول بقیه سال 2020 حدود 5,25,000 مشاغل” یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

“کاملا یک تعداد قابل توجهی که در آن رئیس جمهور تهمت است با تمرکز بر گرفتن آمریکایی ها بازگشت به کار با بیشترین سرعت ممکن پس از ما دچار این ضربه به اقتصاد ما بر اساس coronavirus و آسیب های آن انجام می شود” این مقام گفت.

یک اعلامیه از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به طور موقت به حالت تعلیق تا پایان سال جاری تعدادی از محبوب ویزای غیر مهاجر از جمله H-1B, H-4, H-2B ویزای J و L ویزا.

“H-1B است با تکنولوژی بالا ویزا. H-4 همسران برخی دیگر دارندگان روادید از جمله H-1B و H-2B. H-2B یک بیت از یک کم مهارت کلی دیگری. تنها کسانی که می آیند در تحت H-2B خواهد بود کسانی که در صنعت مواد غذایی خدمات است که کمتر از 15 درصد از تمام ثانیه-2Bs.” “پس از آن تقریبا همه کار J ویزا خواهد بود از مطالعه خارج شدند و پس از آن همه L ویزا. Ls عبارتند از داخل شرکت, نقل و انتقالات, از, گفتن, شرکت X تسهیلات خود را در آلمان به مرکز خود در میشیگان” این مقام گفت.

در حالی که حفظ یکپارچگی سیستم پناهندگی رئیس جمهور بسته شده است یک دسته از این نقاط ضعف است که علاوه بر تمیز کردن سیستم پناهندگی را هم بیشتر شغل برای آمریکایی ها. “انجام می شود که توسط قوانین و مقررات, اما نه با فرمان اجرایی” این مقام گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در طولانی خود را اعلام کارگردانی کرده است وزارت امنیت داخلی برای از بین بردن اجازه کار از کسانی که نهایی سفارشات از حذف و یا ارتکاب جرم در ایالات متحده و یا تبعید. این رده به تنهایی بیش از 50,000 شغل یک سال است که باز خواهد شد تا برای آمریکایی ها ،

کاخ سفید بعد از آن گفت که اعلام بخشی از “امریکا و اولین recovery’ تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او در حال گسترش است تعلیق خاصی ویزا از طریق پایان سال برای اطمینان از کارگران آمریکایی را به عنوان اولویت اول کشور بهبود از اثرات اقتصادی از coronavirus.

و اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است گسترش مکث جدید ویزای مهاجرت از طریق پایان سال به اطمینان حاصل شود که ما در ادامه قرار دادن کارگران آمریکایی برای اولین بار در حال انجام coronavirus بازیابی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور در حال ساخت در این اندازه گیری را با اضافی مکث در چند شغل مرتبط با ویزای غیر مهاجر—H-1Bs H-2Bs بدون پیوند به مواد غذایی-زنجیره تامین برخی H-4s و همچنین به عنوان Ls و خاص Js—حفظ شغل برای شهروندان آمریکایی است.

تصریح می کند که این اطمینان را به کسب و کار نگاه کنید به کارگران آمریکایی برای اولین بار زمانی که به استخدام کاخ سفید گفت که بسیاری از کارگران صدمه دیده شده است از طریق هیچ گسل از خود را با توجه به کروناویروس و آنها نباید در حاشیه باقی مانده در حالی که جایگزین جدید خارجی کار.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز نهایی مقررات برای از بین بردن انگیزه ای برای پرونده درخواست پناهندگی برای هدف اصلی از اخذ مجوز اشتغال سند است. با چند استثنا ما نباید اجازه تعداد زیادی از کارگران خارجی برای ورود به ایالات متحده در یک زمان هنگامی که بسیاری از آمریکایی ها از کار هستند و” کاخ سفید گفت.

کاخ سفید تأکید کرد که مردم آمریکا ایستاده مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او طول می کشد عام اقدام به حفظ شغل برای شهروندان آمریکایی است. “نظر سنجی نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در حمایت از توقف مهاجرت به ما بهبود می یابند به عنوان یک ملت از این بیماری همه گیر کوروناویروس” آن گفت:.

واشنگتن پست-نظرسنجی دانشگاه مریلند دریافتند که 65 درصد از این نظرسنجی پشتیبانی توقف مهاجرت به این کشور از جمله 61 درصد از پاسخ دهندگان اقلیت. یک مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی متوجه شد که 81 درصد از آمریکایی ها دیدن مهاجرت انبوه به عنوان یک تهدید به عنوان ما در مقابله با چالش های ناشی از coronavirus آن اضافه شده است.

“دموکرات ها و لیبرال مفسران استفاده می شود برای حمایت از چنین commonsense تلاش برای محافظت از آمریکایی شغل” کاخ سفید گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>