به حالت تعلیق در پنجاب DSP با چنگک جمع کردن تا 28 ساله پرونده Bharat Bhushan Ashu

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Chandigarh | منتشر شده در تاریخ: 24 فوریه سال 2020 2:50:25 am

مخالفان تا به حال ادعا Bharat Bhushan Ashu دخالت در این پروژه که آیا لازم نیست تغییر در استفاده از زمین شرط است.

در یک پیچ و تاب و تازه در جریان کشمکش بین DSP Balwinder سینگ Sekhon و پنجاب وزیر کابینه Bharat Bhushan Ashu را به حالت تعلیق در پنجاب افسر پلیس یکشنبه raked تا 28 ساله مورد گفت که کنگره رهبر تا به حال اعتراف به پناه دادن به دو Khalistani داعش و توطئه برای قتل خود دایی.

Sekhon متوقف شد توسط پلیس پنجاب پس از Ashu شکایت علیه او به وزیر سروان Amarinder سینگ در جلسه کابینه را متهم به DSP سوء استفاده از او در سایت های رسانه های اجتماعی. Sekhon حال انجام یک کاوشگر به یک کلاهبرداری مربوط به یک پروژه مسکونی در Ludhiana پس از آن بدن محلی وزیر Navjot Sidhu سپرده بود او را با پرس و جو. مخالفان تا به حال ادعا Ashu دخالت در این پروژه که آیا لازم نیست تغییر در استفاده از زمین شرط است.

پرداختن رسانه ها Sekhon تولید یک کپی از Ashu بیانیه داده و سپس SP شهر لودهیانا اس اس Sandhu به تاریخ مارس 6, 1992. این بیانیه گفت که Ashu بود harboured دو شبه از Bhindranwale ببر زور و توطئه برای قتل دایی پدری او برای گرفتن انتقام قتل پدر و مادر خود را.

Sekhon گفت: به دلایل بهترین و شناخته شده به مقامات پلیس تا به حال نه تولید challan در مورد قتل توطئه و Ashu بود تبرئه شد بر دلایل فنی.

در ضمن سطل زباله DSP را از اتهامات عنوان “بی رحم” و “عجیب و غریب”, Ashu اعلام کرد که Sekhon در تلاش بود تا با چنگک جمع کردن تا 28 ساله مورد که در آن او بموقع تبرئه توسط دادگاه تنها پس از موعد قانونی روند. او گفت: در این مورد بود که raked تا به دلایل سیاسی.

در بیانیه صادر شده در اینجا Ashu در حالی که با اشاره به موارد مشخص شده توسط معلق DSP گفت که “دسته ای از دروغ اتمام حجت” با Shekon “بودند چیزی جز تلاش برای بدگویی سیاسی خود تصویر”.

“یک آلوده افسر پلیس در حال حاضر با یک جعل داستان با هیچ ذره ای از حقیقت در آن” Ashu گفت:, و اضافه کرد که در زمان به اصطلاح “وحی” را در خود آشکار درباره پایان هدف افسر پلیس می خواهد برای رسیدن به.

Ashu گفت که هیچ کس بالاتر از قانون و, یک افسر پلیس است که زمان و دوباره به حالت تعلیق اش سوء رفتار نمی سپر پشت این پوششى او در تلاش است برای ساخت با دروغ و تهمت.

ابراز احساس وحشت و نگرانی گفت: “آن است که در زیر به کرامت من حتی پاسخ به این شرم آور نهفته است. آن را شرم آور است که یکی از اعضای خانواده را نام کشیده به این. عموی درگذشت مرگ طبیعی است. زندگی من باز است برای موشکافی”.

گرفتن قوی استثنا به “معلق DSP رفتن در اطراف ساخت اتهامات کاذب”, Ashu گفت: اگر وجود دارد چیزی است که او می خواهد به او می گویند او باید رویکرد دادگاه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>