مشکوک Covid بیمار جهش به مرگ از ساختمان بیمارستان به زودی پس از admiss…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

35 سال مرد مشکوک به آلوده 2019 رمان coronavirus درگذشت و پس از او به اتهام شروع به پریدن از طبقه هفتم Safdarjung بیمارستان که در آن او در قرنطینه بلافاصله پس از ورود به سیدنی استرالیا روز چهارشنبه گفت پلیس.

یک مقام این بیمارستان گفت: “او نمونه برای آزمایش ویروس اما نتایج هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت” گفت: این مقام.

در یک بیانیه رسمی از اتحادیه و وزارت بهداشت گفت: “یک مسافر در سن 23 سال زندگی در سیدنی برای یک سال گذشته وارد دهلی نو در مارس 18 طریق پرواز هیچ AI301 صندلی هیچ 24A. در رسیدن به فرودگاه در خود فرم گزارش او ذکر سردرد شکايت. در APHO در 6.20 pm او با اشاره به Safdarjung بیمارستان.”

“بیمار رسیده Safdarjung در حدود 9 ساعت. او گرفته شده بود به طبقه 7 برای پذیرش و ارزیابی است. هنگامی که پزشکان درباره اتاق نبود او در بر داشت در اتاق. در همان زمان دکتر دیگری بیرون آمدن از ساختمان در طبقه همکف مشاهده بدن با دروغ گفتن بر روی زمین در حدود 9.15 pm. او بلافاصله گزارش آن, اما, او مرده پیدا شد” وزارت گفت.

Devender Arya معاون کمیسر پلیس (جنوب غرب) گفت که از Shaheed Bhagat Singh نگر منطقه پنجاب بوده و در سیدنی زندگی می کنند برای یک سال گذشته.

“او وارد ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی توسط یک هوایی هند پرواز کرده بود و شکایت از سردرد. یک گره افسر به ما اطلاع داد که او بستری شد Safdarajung بیمارستان حدود 9 ساعت در روز چهارشنبه گفت: Arya.

خانواده اش او را در فرودگاه و همراه او به بیمارستان است. پلیس گفت که آنها مطلع شدند از مرگ و کالبد شکافی است که انتظار می رود در روز پنج شنبه.

مرد بستری شد به superspecialty جلوگیری از بیمارستان و جدا شده است. افسر گفت که او شروع به پریدن کرد به مرگ خود را از طبقه که در عرض چند دقیقه از ورود او با پوشیدن ایمنی کت و شلوار و عینک.

هیچ اطلاعات اولین بار در انتظار گزارش واصل شود در این مورد گفت: یک محقق. پلیس هنوز به ارتباط برقرار کردن با خانواده اش به معلوم خود را حرفه خود را در زمینه خانواده و شرایط بازگشت او به هند است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO), استرالیا, ثبت بیش از 500 مورد تأیید و شش و میر به علت Covid-19 تا جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>