افزایش داخلی سوء استفاده از کودکان در طول Covid-19 pandemic: مطالعه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شده است وجود دارد افزایش در داخلی سوء استفاده از کودکان در طول coronavirus همه گیر نشان می دهد تجربه یک متخصص انگلستان بیمارستان کودکان.

مطالعه منتشر شده در مجله Archives of بیماری در دوران کودکی است.

فقط در یک ماه تعداد موارد جدید افزایش 1493 ٪ در مقایسه با همان دوره در سه سال گذشته با اشاره به “سکوت همه گیر” در سال 2020 نشان می دهد نویسندگان.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

آنها در مقایسه با تعداد موارد جدید از سر آسیب ناشی از سوء استفاده فیزیکی در میان کودکان بسیار جوان دیده می شود بین 23 مارس 23 آوریل سال جاری و مدت مشابه در سال 2017, 2018 و 2019.

مارس 23 علامت شروع مستند و یک دوره ملی خود انزوا در انگلستان در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 عفونت است.

ده فرزند (شش پسر و چهار دختر) مشکوک به سوء استفاده و ضربه به سر ارائه شده برای درمان در ماه مارس-آوریل. سن خود را در بازه زمانی از 17 روز به 13 ماه.

این رقم در مقایسه با میانگین 0.67 موارد یک ماه برای مدت مشابه در سال 2017, 2018 و 2019 به نمایندگی از افزایش 1493% در سال 2020 می گویند نویسندگان.

علائم باعث بیمارستان بازدید شامل قولنج (مداوم گریه بدون هیچ دلیل واضح) در 5 نوزادان; تنفس مسائل (apnoea) و از دست دادن هوشیاری در 4; تشنج در 2; گسترده کبودی در 5; تورم پوست سر در 5; و علائم ناشی از تکرار چیدن در پوست (excoriation) در 1 فرزند.

نوزادان بودند به صورت جامع مورد بررسی قرار گرفت. این شامل سر ستون فقرات و اسکلتی اسکن و همچنین به عنوان دقیق چشم و تمام بدن را بررسی می کند.

نتایج نشان داد خون تجمع در مغز (subdural خون ریزی) در 6 نوزادان; مغز تورم در 4; کبودی از بافت مغز (متأثر می سازد contusion) در 4; جمجمه شکستگی در 4; خونریزی در مغز (subarachnoid خون ریزی) در 3; و شکستگی استخوان در جای دیگر در 3 از نوزادان.

این نوزادان خانواده ها برای زندگی در مناطق اقتصادی و اجتماعی قابل توجهی محرومیت. و وجود یک فعل و انفعال پیچیده بین سوء استفاده روانی, سلامت, سوء استفاده از مواد مخدر و عوامل اجتماعی و اقتصادی نویسندگان اشاره می کنند.

دو از پدر و مادر تا به حال سابقه فعالیت های جنایی; 3 به حال مسائل مربوط به سلامت روان; و 4 تا به حال نگرانی های مالی, عوامل به احتمال زیاد به افزایش خطر ابتلا به سوء رفتار می گویند نویسندگان.

“ما همگروه است تراز وسط قرار دارد به ادبیات در تجسم خود را از اجتماعی و اقتصادی و محرومیت و آسیب پذیری والدین به عنوان عوامل خطر قابل توجهی برای سوء استفاده که هر دو ممکن است تشدید به عنوان یک نتیجه از تنش اعمال شده توسط قرنطینه اقدامات” آنها را بنویسید.

و این واقعیت است که کودکان صرف زمان بیشتری را با پدر و مادر خود را به عنوان یک نتیجه است که وجود خواهد داشت کمتر شده است تعامل با گزارش بدن خواهد شد که تنها اضافه شده به این خطرات آنها نشان می دهد.

این مورد سری نشان دهنده تجربه در فقط یک متخصص کودکان بیمارستان در انگلستان, اما آن را انعکاس گزارش های رسیده از کشورها اجرای اقدامات مشابه برای بریتانیا در طول این همه گیر توجه نویسنده است.

این آمار به احتمال زیاد به کم گرفتن از مقیاس مشکل آنها هشدار می دهند.

“این جدی شکل است که به احتمال زیاد زیر نشان داده با توجه به اجتناب از بیمارستان ها در این زمان” آنها را بنویسید. “قابل توجه دو پدر و مادر ما در گروه ذکر شده در ترس از ابتلا به SARS-CoV-2 به عنوان یک دلیل برای تاخیر ارائه داده است.”

و آنها نتیجه گیری کرد: “از این رو در پس زمینه به شدت عمومی SARS-CoV-2 همه گیر تر سکوت همه گیر است اتفاق می افتد که جامعه پزشکی باید باقی می ماند astutely آگاه است.”

دکتر آلیسون استیل افسر برای حفاظت از کودکان در کالج سلطنتی پزشکان اطفال و بهداشت کودک که با همکاری صاحب Archives بیماری در دوران کودکی با BMJ نظر: “این بسیار مورد گزارش. آن مهم است برای پیدا کردن اگر این افزایش مشکوک غیر تصادفی ضربه به سر گزارش شده در این بیمارستان تخصصی است که دیده می شود با دیگر بیمارستان ها در سراسر کشور است.”

او افزود: “بسیاری از این فرزندان را آورده اند به بیمارستان به دلیل وجود علائم واضح است که کودک بود بسیار ناخوشی اما ما نیز بسیار نگران در مورد کودکانی که دیده نمی شود چرا که خود آسیب های فیزیکی و یا سایر اشکال سوء استفاده و یا غفلت هستند و بیشتر به راحتی پنهان است.”

و او هشدار داد: “وجود یک خطر واقعی است که تحت مستند کودکان در حال سقوط از طریق شبکه ایمنی به دلیل کاهش دسترسی به خدمات پشتیبانی و فرصت کمتری برای افراد خارج از خانواده به صدای زنگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>