سورت: زنان کارآموز کارمندان ساخته شده برای ایستادن دختران برای تست فیزیکی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | سورت | منتشر شده در تاریخ: فوریه 21, 2020 4:59:51 pm

surat women naked test, surat women clerk test, Gujarat bhuj mensuration row, indian express سورات شهرداری موسسه تحقيقات و آموزش پزشکی (SMIMER) بیمارستان که در آن ادعا شده حادثه صورت گرفت. (منبع/ ویکیمدیا)

زن کارآموز کارمندان سورت Municipal Corporation (SMC) گفته می شود ساخته شده برای ایستادن برهنه با هم در یک اتاق برای یک آزمایش پزشکی در بدن مدنی-اجرای بیمارستان باعث شد مقامات به منظور یک پروب.

سورات شهرداری کمیسر Banchhanidhi Pani روز جمعه دستور حمله به اتهامات که حدود 10 زن کارآموز کارمندان مدنی بدن ساخته شد برای ایستادن دختران برای تست پزشکی در بخش زایمان بیمارستان.

این حادثه تکان دهنده می آید روز پس از دانشجویان یک کالج در گجرات را بوج شهر گفته مجبور شدند با خوابگاه مقامات خود را به حذف undergarments به اثبات آنها نیست قاعدگی.

در آن شکایت به این کمیسیون روز پنجشنبه SMC کارکنان اتحادیه ادعا حتی زنان مجرد مورد بررسی قرار گرفت برای بارداری توسط پزشکان است.

ادعا کورنیو سورت شهرداری موسسه تحقيقات و آموزش پزشکی (SMIMER) بیمارستان اجرا شده توسط SMC در فوریه 20.

اقدام به شکایت Pani روز جمعه با تشکیل سه کمیته برای بررسی اتهامات و ارائه گزارش در 15 روز است.

این کمیته شامل سابق رئیس کالج پزشکی دکتر Kalpana دسای دستیار شهرداری کمیسر Gayatri Jariwala و اجرایی مهندس Trupti Kalathia.

طبق قوانین تمام کارآموز کارکنان نیاز به انجام یک تست فیزیکی خود را به اثبات جسمانی برای این کار پس از اتمام آموزش دوره گفت: مقامات.

پس از اتمام سه سال آموزش دوره برخی از زن کارآموز کارمندان آمد به SMMER بیمارستان برای تست پزشکی است که اجباری آنها گفت.

این اتحادیه گفت: اگر آنها در برابر اجباری, آزمون, روش اتخاذ شده برای زنان کارکنان در بخش زنان و زايمان بود و نه نادرست.

“به جای تماس با زنان یکی پس از دیگری در اتاق برای آزمون بانو پزشکان آنها را ساخته ایستادن دختران در گروه 10. این عمل آنها را قانع کننده برای ایستادن برهنه با دیگران بسیار اسفناک است.

“این روش غیر قانونی است و علیه بشریت است. لازم است که هر زن به طور جداگانه بررسی می شود گفت:” اتحادیه شکایت کند.

به گفته دبیر کل اتحادیه احمد شیخ, زنان, کارکنان قرار داده شد و در وضعیت شرم آور توسط بانوی پزشکان با پوچ سوال در مورد دوران بارداری در طول آزمون.

“پزشکان باید متوقف پرسیدن سوالات خصوصی در مورد بارداری. حتی زنان مجرد در آن گروه قرار گرفتند و یک تست فیزیکی به معنای برای چک کردن اگر آنها حامله است یا نه.

“آنها را در وضعیت شرم آور در مقابل زنان دیگر است. زنان احترام باید حفظ شود در طول آزمون داخلی گفت:” شیخ.

سورات شهردار Jagdish پاتل مطمئن استرن عمل در برابر مجرمان است.

“این موضوع بسیار جدی است. چنین آزمایش فیزیکی در حال انجام در تمام آن دسته از کارمندانی که در حال گرفتن دائم پس از اتمام دوره آموزشی خود را در دوره.

“ما را به سخت علیه مجرمان اگر اتهامات وارد شده توسط زنان کارکنان هستند یافت می شود درست است” گفت: Patel.

این حادثه تکان دهنده می آید روز پس از دانشجویان یک کالج در گجرات را بوج شهر گفته مجبور شدند با خوابگاه مقامات خود را به حذف undergarments به اثبات آنها نیست قاعدگی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>