سورت: WB به تومان 1,500 cr وام به SMC برای تاپی riverfront پروژه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | سورت | منتشر شده در تاریخ: 1 مارس سال 2020 12:11:53 am

world bank loan, Surat Municipal Corporation, Tapi riverfront project, surat news, gujarat news, indian express news کل هزینه این پروژه است 3,900 تومان کرور روپیه است که 30 درصد داده خواهد شد و توسط دولت و دولت مرکزی.

بانک جهانی ابراز تمایل به یک وام از 1,500 تومان کرور روپیه برای تاپی riverfront پروژه سورت Municipal Corporation (SMC), مقامات گفت. کل هزینه این پروژه است 3,900 تومان کرور روپیه است که 30 درصد داده خواهد شد و توسط دولت و دولت مرکزی. در ماه نوامبر سال 2019 سه عضو تیم از بانک جهانی سفر کرده بود سورات به صحبت کردن با مقامات در پروژه های توسعه است.

SMC شهرستان مهندس Jatin دسای گفت: “بانک جهانی است که حاضر به دادن وام از 1,500 تومان کرور روپیه برای رودخانه پروژه. در این سری از جلسات انجام شده در چند ماه گذشته مقامات نگاه به جزئیات دقیقه از این پروژه است. بانک جهانی را برای اولین بار از تکمیل آن با روش مرکزی و دولت های ایالتی و سپس به وام به SMC.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>