سورت: نه از بنگال برگزار شد سرقت از طلا گرد و غبار تومان ارزش 1.42 کرور

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | سورت | Published: February 19, 2020 1:17:06 am

Nine from Bengal held, surat arrest, surat gold theft, gujarat news, indian express news پلیس گفت که بارگاه شیخ و آرمان شیخ به حال بدهی های بزرگ به دلیل که آنها برنامه ریزی شده به سرقت است. (بازنمودی تصویر)

سورت جرم شعبه در روز سه شنبه بازداشت نه نفر نقطه از غرب بنگال کار به عنوان طلافروشان در سورات را به اتهام مشارکت در سرقت از گرد و غبار طلا به ارزش حدود Rs 1.42 کرور از الماس و جواهرات شرکت در سورات.

به گفته پلیس Keyur پاتل صاحب Dazzele جواهرات شکایت Varachha ایستگاه پلیس حاکی از این است که بیش از 4.46 کیلوگرم طلا گرد و غبار به ارزش حدود Rs 1.42 کرور بود به سرقت رفته از شرکت او در فوریه 15.

جرم شعبه مقامات راه اندازی یک پروب و بازداشت نه نفر از مردان گفته های درگیر در سرقت و کشف و ضبط حدود 785 گرم طلا تومان ارزش 27.76 لاخ تومان 1.74 لاخ نقدی, 14 گوشی های تلفن همراه به ارزش تومان 1.27 لاخ دو موتورگازی مورد استفاده در سرقت به ارزش 75,000 تومان.

متهم بارگاه شیخ (30), آرمان مندل (23), Sakib شیخ (21), Rahuluddin شیخ (27), Noorhassan شیخ (30), Prashantjit Das (30), Sujal Das (35), Debashish Samanto (34) و شیخ جعفر (27), تگرگ از غرب بنگال و ساکنان Mahidharpura در سورات.

پلیس گفت که بارگاه شیخ و آرمان شیخ به حال بدهی های بزرگ به دلیل که آنها برنامه ریزی شده به سرقت است. Debashish Samanto قبلا مشغول به کار در کارخانه Keyur پاتل و او مشترک اطلاعات در مورد گرد و غبار طلا دروغ گفتن در جیب کوچک در ماشین آلات با دیگران است.

دستیار کمیسر پلیس RR Sarwaiya گفت: “ما را دستگیر کرده و همه را متهم کرده و در حال تلاش برای دریافت اطلاعات بیشتر از آنها. متهم به تلاش برای انجام این سرقت اولین بار در فوریه 2, اما ناموفق بودند. آنها دوباره سعی در فوریه 15 و موفق شد. استقرار آنان در مکان های مختلف در کارخانه ها و به اشتراک گذاشتن اطلاعات با یکدیگر در گوشی های تلفن همراه. متهم ذوب گرد و غبار طلا و طلا کوچک چوب که فروخته شد خارج از Rs 2 لاخ هر.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>