سورت: 2 مهندسین دم کردن یک چای داستان در Varachha

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

سورت | منتشر شده در تاریخ: 1 مارس سال 2020 1:16:44 am

tea shop by engineers, Varachha tea shop, surat news, gujarat news, indian express news Pradeep viktor vogel با یک مشتری در مقابل فروشگاه چای در Varachha, Surat. (اکسپرس عکس)

باز کمتر از یک ماه پیش توسط دو مهندس جدید, فروشگاه چای در Varachha تقریبا همیشه شلوغ با مشتریان است. برای صاحبان هر چند جهش به کارآفرینی بود و در کل تیری در تاریکی.

ناراضی با شغل خود را که “پرداخت نیست و” Ganesh پاندیت Dudhnale B. Tech مهندس عمران آمد به سورات از ماهاراشترا در جستجوی چیزی سودآور است. او در تماس های مختلف شرکت املاک و مستغلات در شهر, اما او نبود خوشحال با حقوق و دستمزد ارائه شده توسط آنها.

زمانی که گانش بود و تقریبا مطمئن نیستید از او گام بعدی او با دوست قدیمی خود را Pradeep viktor vogel یک مهندس مکانیک بود که او نیز در آیند به سورت بعد از کار برای برخی از زمان در خلیج فارس.

احتمال دیدار بین دو نفر از دوستان و فروشگاه چای متولد شد. آنها در زمان یک محل اجاره در Varachha و آن را راه اندازی.

فروشگاه ارائه می دهد و نه طعم های مختلف چای حاوی 19 نوع مختلف از masalas در آن است. برخی از آنها گل رز و چای و شکلات داغ, چای, bon bon, چای سیاه, چای فانتزی سبز چای و چای لیمو. هر فنجان هزینه های Rs 15.

“من هرگز فکر باز کردن کسب و کار خود من. مانند هر دیگر من می خواهم از یک کار خوب با حقوق و دستمزد خوش تیپ. اما واقعیت متفاوت بود. وقتی که من آغاز شده به دنبال شغل در سورات حداکثر حقوق و دستمزد که من ارائه شده بود 9,000 تومان در هر ماه است. من می دانستم که این کافی نخواهد بود. این است که زمانی که من فکر کردم چرا که نه دنبال عشق من برای چای” گانش گفت.

“گانش را دوست دارد چای خود را! او همچنین می توانید بسیار خوب چای” Pradeep پکتیا میباشد.

“من برخی از تحقیقات مانند انواع چای, چگونه masalas می توانید آن را افزایش طعم و مزه… من مشترک ایده راه اندازی خود ما فروشگاه چای با Pradeep که به آسانی به توافق رسیدند. هر چند از آن است که حتی یک ماه, اما از آن است که گرفتن پاسخ خوب است. به طور متوسط در هر روز ما در حال انجام یک کسب و کار در حدود 10 ، 000 تومان,” Ganesh اضافه شده است.

“من تا به حال ایمان به او. هنگامی که او آمد تا با این پیشنهاد من می دانستم که این امر کار” Pradeep گفت.

“قبل از راه اندازی این کسب و کار ما را کمی بررسی در شهرستان سورات. مردم تبدیل شده اند بسیار سلامت آگاهانه امروزه. علاوه بر این کسب و کار است نه تنها در مورد به دست آوردن سود. آن می آید با بسیاری از مسئولیت ها. یکی به مراقبت خوب از مشتریان است. ما می خواستیم به آمده تا با چیزی است که در اعتصاب وتر با” Pradeep اضافه شده است.

“ما آماده چای ما در برنج عروق. ما همچنین با استفاده از sulphurless شکر که سالم است. ما نخست تمرکز برای حفظ بهداشت. اگر کسب و کار همچنان خوب ما برای باز کردن شعبه در سایر نقاط شهر است. تا کنون برنامه ریزی شده است برای باز کردن پنج جمله این رسانه ها در شش ماه آینده” Pradeep گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>