دیوان عالی کشور به نشستن به مدت دو روز در این هفته

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 23 سال 2020 6:48:04 am

Supreme Court to sit for two days this week دیوان عالی کشور روز یکشنبه بیشتر محدود کار خود را و تصمیم به نشستن برای تنها دو روز در هفته آینده با توجه به وضعیت در حال ظهور از COVID-19 گسترش یافته است.

دیوان عالی کشور روز یکشنبه بیشتر محدود کار خود را و تصمیم به نشستن برای تنها دو روز در هفته آینده با توجه به وضعیت در حال ظهور از COVID-19 گسترش یافته است.

رئیس دادگستری هند S A Bobde روز یکشنبه برگزار شد و رایزنی با دیگر قضات و کارگردانی است که دادگاه نشسته بود تنها در روز دوشنبه و چهارشنبه. هر چند آن مطلع شد قبل از آن که چهار دادگاه خواهد تابع در دوشنبه متعاقب آن اطلاع روشن است که تنها دادگاه شماره 1 که در آن CJI نشسته برگزار خواهد شد جلسه در روز دوشنبه.

آن اضافه شده است که باعث لیستی که اشاره به این موارد که می خواهد گرفته شود اطلاع داده خواهد شد یک روز زودتر.

در یک مربوط به توسعه apex دادگاه در اول شروع خواهد شد شنیدن موارد از طریق ویدئو کنفرانس از دوشنبه. یک نیمکت از CJI Bobde و عدالت D Y Chandrachud را بشنود سه مورد با استفاده از ویدئو کنفرانس پس از دیگری نیمکت متشکل از CJI و قضات L Nageswara Rao و Surya کانت پس از اتمام منظم شنوایی در دیگر مسائل در حال حاضر ذکر شده قبل از آن است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>