دیوان عالی کشور به گوش سارا خلبان درخواست به چالش کشیدن عمر عبدالله را بازداشت امروز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 2 مارس سال 2020 10:26:36 am

SC to hear Sara Pilot's plea challenging Omar Abdullah's detention today سابق جامو و کشمیر سانتی متر عمر و عبدالله عبدالله خواهر سارا عبدالله خلبان برگ به دیوان عالی کشور پس از ظاهر شدن در یک جلسه در بازداشت خود در دهلی نو (اکسپرس عکس Praveen Khanna/فایل)

دیوان عالی کشور روز شنبه شنیدن دادخواست توسط سارا عبدالله خلبان به چالش کشیدن بازداشت برادرش و همایش ملی رهبر Omar عبدالله تحت امنیت عمومی عمل می کنند (PSA). خلبان به دنبال آزادی فوری او برادر.

در آن قبلی شنوایی در فوریه 14, نیمکت از قضات آرون Mishra و ایندیرا بانرجی تا به حال به دنبال یک پاسخ از جامو و کشمیر دولت در درخواست.

ظاهر می شود برای درخواست, ارشد, مدافع, Kapil Sibal میگوید: تا به حال شده است در بازداشت از تاریخ 4 اوت 2019. او اضافه کرد که سارا درخواست شد Habeus جسم دادخواست و خواست دادگاه به آن را تا به فوریت. اما روی نیمکت گفت: “نمی توان آن را شنیده شبانه”.

سارا, در, درخواست, ادعا که عمر را بازداشت تحت PSA بود “ex-یک ملا فیده برای کامپیوتر ملاحظات سیاسی” و خواست دادگاه به سرکوب همان.

این درخواست گفت: “این نادر است که کسانی که باید در خدمت ملت به عنوان نمایندگان پارلمان و وزرای ارشد دولت و وزرا در این اتحادیه و همیشه توسط آرمان ملی هند در حال حاضر به عنوان یک تهدید برای دولت است.” زمینه های که در آن بازداشت شده است دستور هستند “نادرست و گمراه کننده به میزان بودن غیر موجود هستند و به دلایل نه در تفکر” از PSA آن اضافه شده است.

در این طومار آمده بود تا قبل از سه قاضی نیمکت در فوریه 12. یکی از قضات – عدالت M Shantanagoudar – recused خود از شنیدن آن پس که در آن ذکر شده بود در روز جمعه قبل از نیمکت رهبری عدالت Mishra.

همراه با عمر عبدالله PDP رهبر Mehbooba مفتی نیز رزرو تحت PSA. همایش ملی رهبر توانایی “خود را متقاعد کردن رای دهندگان به رای دادن در اعداد بزرگ” و Mehbooba مفتی بودن “اشاره شده (به) به عنوان” پدر و دختر ” و “کتا Rani'” برای “او خطرناک و موذی دسیسه و غاصب مشخصات و طبیعت” در میان دلایل ذکر شده توسط جامو و کشمیر (J&K) دولت برای استناد دقیق PSA در برابر دو رئیس سابق وزیران.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>