دیوان عالی کشور به شنیدن دادخواست علیه اندازی PM-مراقبت صندوق فردا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 12, 2020 4:35:36 pm

Narendra Modi, pm modi, India lockdown, janata curfew, coronavirus fight measures, measures to prevent covid 19 spread, coronavirus covid 19, indian express نخست وزیر نارندرا آدرس دیگر رهبران G20 در طول یک مجازی اجلاس در دهلی نو. (عکس: ANI)

دیوان عالی کشور می شنوید در روز دوشنبه یک پیل به دنبال quashing از تصمیم دولت مرکزی از راه اندازی PM-مراقبت صندوق که در آن شهروندان می توانند کمک های مالی برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

این پیل به دنبال انتقال این مقدار کمک مالی دریافت شده تا کنون برای PM-مراقبت صندوق به صندوق تثبیت هند و همچنین دادگاه-نظارت نشستن پروب به راه اندازی صندوق. سه قاضی نیمکت متشکل از رئیس دادگستری S A Bobde و قضات L Nageswara Rao و MM Shantanagoudar خواهد شنیدن درخواست ثبت شده توسط وکیل, M, L شارما از طریق ویدئو کنفرانس.

“این عمل باعث به وجود آمد به درخواست در مارس 28, بر داشتن آزادی مطبوعات برای تشکیل impugned PM-مراقبت صندوق و درخواست تجدید نظر توسط نخست وزیر هند برای اهدای وجوه در آن اعتماد به مبارزه COVID-19 و کمک به بهداشت و درمان در آینده بدون هیچ فرمان و روزنامه اطلاع رسانی توسط دولت هند و” پیل دادخواست گفت.

در این دادخواست ادعا کرد که اعتماد بود ایجاد شده مطابق با مقالات و 266 267(2) که در برخورد با احتمالی و تثبیت منابع مالی هند از قانون اساسی است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus: دولت به پذیرش خارجی سهم PM-مراقبت صندوق

“Impugned اعتماد است یا ایجاد شده توسط مجلس/دولت قانونگذار در هنر 267. آن است و نه تصویب و نه تایید شده توسط رئیس جمهور هند است. هیچ فرمان/روزنامه اطلاع رسانی در این زمینه به” پیل گفت.

این مرکز در مارس 28 مجموعه نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM مراقبت) صندوق با هدف مقابله با شرایط اضطراری مانند این یکی در حال حاضر در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس و ارائه کمک به آسیب دیده. کمک های مالی را ریخت و در آنجا با تعدادی از مردم عادی و همچنین مشاهیر و سیاستمداران کمک به آن است.

نخست وزیر سابق-مقام رئیس این صندوق در حالی که خانه دفاع و وزرای آن سابق مقام امنا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>