دیوان عالی کشور مجموعه, مهلت, Madhya Pradesh کف تست: فردا 5 ساعت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 19, 2020 9:25:48 pm

madhya pradesh crisis, madhya pradesh congress govt crisis, congress govt madhya pradesh, jyotiraditya scinida joins bjp, shivraj singh chouhan, madhya pradesh floor test, latest news, indian express Madhya Pradesh وزیر کمال نات و رئیس سابق وزیر Shivraj سینگ Chouhan. (عکس)

حاکم است که عدم اطمینان بیش از Madhya Pradesh, دولت, باید, پایان, دیوان عالی کشور روز شنبه به کارگردانی Madhya Pradesh سخنران NP Prajapati به این نتیجه طبقه آزمون در مجمع 5 بعد از ظهر جمعه.

دادگاه راس نیمکت رهبری عدالت D Y Chandrachud گفت که رای گیری برگزار خواهد شد نشان می دهد از دست و تصویری از مجلس رسیدگی خواهد بود ثبت شده و احتمالا بصورت زنده.

کارگردانی مادها پرادش و کارناتاکا پلیس کمیسیون برای تامین امنیت به شورشی کنگره MLAs اگر آنها مایل به نظر می رسد در مجلس برای رای اعتماد به نیمکت گفت: این مجمع را یک نقطه دستور کار طبقه تست.

درخواست از دولت و مجلس وزیر به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ نقض قانون و نظم آن گفت: هیچ مانعی بر سر راه باید ایجاد شده برای هر کسی است.

15 ماه کمال نات رهبری کنگره دولت تحت فشار قرار دادند به آستانه فروپاشی پس از آن رهبر برجسته Jyotiraditya Scindia ترک و در هماهنگ شورش 22 MLAs وفادار به او را در مقالات خود را در هفته گذشته. در حالی که Scindia پیوست BJP در مارس 11, MP مجمع سخنران NP Prajapati پذیرش این استعفا از تنها شش از 22 MLAs که اقامت در بنگلور.

در واکنش به سفارش وزیر کمال نات دفتر توییتی که آنها را مطالعه هر جنبه ای از حکم دادگاه و پس از آن تصمیم بر آن پس از صحبت خود را به کارشناسان حقوقی. “ما را مطالعه دیوان عالی کشور منظور و در هر جنبه ای از آن بحث در مورد آن با ما, کارشناسان حقوقی, مشاوره پس از آن تصمیم گیری بر اساس آن” کمال نات دفتر توییتی.

استقبال SC سفارش BJP رهبر سابق, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت آن است که “شکست طرح توسط کمال نات, Digvijay سینگ”.

SC نشان می دهد بلندگو تعامل با شورشی MLAs از طریق لینک ویدئو, او حاضر

پیش از آن در روز دادگاه عالی پیشنهاد کرد که سخنران NP Prajapati باید با تعامل شورشی کنگره MLAs از طریق یک لینک ویدئو یا دادگاه می تواند تعیین ناظر برای پایان دادن به ترس که قانونگذاران در اسارت هستند. Prajapati اما حاضر به قبول این پیشنهاد است.

“ما می تواند تعیین یک ناظر به بنگلور و یا برخی از مکان های دیگر به طوری که شورشی MLAs می توانید با اتصال این بلندگو از طریق ویدئو کنفرانس و پس از آن او می تواند تصمیم گیری” خبرگزاری PTI تا به حال به نقل از دیوان عالی کشور عنوان کرد و گفت. همچنین این سوال سخنران در مورد اینکه آیا هر پرس و جو ساخته شده بود در شورشی MLAs’ استعفا و چه تصمیم گرفته شده بر روی آنها.

مدافع Abhishek مانو Singhvi مشاوره برای سخنران گفت: دادگاه باید از اعطای دو هفته زمان برای Prajapati برای تصمیم گیری در مورد استعفای.

شلاق در کنگره Chouhan گفت: “چرا آنها (کنگره) می خواهید بیشتر ؟ برای درگیر شدن در اسب-تجارت ؟ در حال حاضر آنها می دانند که آنها نمی باید اعداد. آن را بهانه ای برای دریافت و انتقال انجام می شود.”

با کف تست بلندی از کمال نات دولت را پر کرده است, پست های خالی از رئیس از Madhya Pradesh دولت در کمیسیون برای زنان, برنامه ریزی, طبقات, برنامه ریزی قبایل و دیگر به عقب کلاس ها و جوانان است که تا به حال دیده شدید مانورهای رندانه در میان آرای در گذشته است. دولت نیز منصوب شد دو نفر از اعضای دولت و خدمات عمومی کمیسیون (PSC) و رئیس Madhya Pradesh دانشگاه خصوصی کمیسیون تنظیم مقررات (MPPURC).

روز چهارشنبه دادگاه عالی تا به حال روشن کردن این پیشنهاد برای تولید 16 شورشی MLAs کنگره در قضات مجلسی. همچنین مشاهده شده است که آنها ممکن است یا نه ممکن است رفتن به مجمع اما نمی توان آنها را اسیر برگزار شد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>