دیوان عالی کشور رد درخواست برابر کارناتاکا دولت قانون سهمیه بندی به های SCs STs

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

روز پنج شنبه دادگاه عالی رد یک دسته از درخواست به دنبال خروج از لایه خامه یا بهتر کردن افراد در میان برنامه ریزی طبقات (SC) و برنامه ریزی قبایل (ST) جوامع در ورود به سطح می آید به رزرو در تبلیغات.

آن را مشاهده درخواست شد تلاش دادخواهان به چالش کشیدن اقدامات کارناتاکا دولت گرفته شده به موجب یک قانون بود که در حال حاضر برگزار می شود معتبر توسط دادگاه بالا در 2019.

“در حال حاضر MAs [متفرقه برنامه] هر چند مدل دهید به عنوان برنامه های کاربردی برای, جهت, به دنبال ذخیره کردن چالش به اقدامات دولت برای حمل به اثر مفاد رزرو عمل 2018” یک نیمکت از قضات UU Lalit و DY Chandrachud مشاهده شده است.

برنامه ثبت شد در BK Pavitra مورد که در آن دادگاه بالا بود در سال 2019 را تایید کرد قانون اساسی اعتبار کارناتاکا گسترش متعاقب ارشد کارمندان دولت ترویج بر اساس رزرو (به پست در خدمات مدنی از دولت) عمل می کنند.

اگر دادخواهان در حال مأموران با اقدامات انجام شده توسط دولت آن است که باز به آنها به دنبال یک اساسی درمان برای به چالش کشیدن اقدامات انجام شده توسط دولت مستقل در رسیدگی به دادگاه گفت: با رد برنامه های کاربردی.

قانون تصویب شده توسط کارناتاکا دولت را فراهم می کند, در میان چیزهای دیگر برای متعاقب ارشد به افراد متعلق به SC و ST, دسته بندی ترویج تحت رزرو سیاست کارناتاکا واقع شدهاست.

متعاقب ارشد را قادر می سازد این سایت متعلق به دسته نامزدها برای حفظ ارشد خود را پس از آن برای تبلیغات. به این معنا که اگر یک SC/ST نامزد ترویج جلوتر از یک رده بندی کلی نامزد دلیل رزرو در ارتقاء و سپس ترویج SC/ST نامزد را حفظ کنید که ارشد برای تبلیغات پس از آن خواهد شد و در نتیجه ارشد در نظر گرفته و به طور کلی دسته نامزدی که پیشنهاد شد بعد.

دیوان عالی کشور در آن 2019 قضاوت برگزار شده بود که عمل شد معتبر اعمال قدرت توسط دولت در ماده 16 (4A) که قدرت دولتی به ارائه رزرو به SC/STs در امور ارتقاء.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>