دیوان عالی کشور روز جمعه خواسته یوگی Adityanath دولت برای پاسخ به یک دادخواست علیه, Uttar Pradesh دولت حرکت به مصادره اموال مردم که در اعتراض به اصلاح قانون تابعیت در ماه گذشته.

Parwaiz عارف تیتو یک وکیل که به درخواست دادگاه بالا نیز خواسته دیوان عالی کشور به منظور یک تحقیق قضایی به خشونت که در محل وزارت امور خارجه در جریان تظاهرات علیه تابعیت متمم قانون یا کا.

درخواست ادعا کرده است که تا دولت قرار بود جلوتر خودسرانه دستور مصادره اموال از مردم برای ارائه به وزیر یوگی Adityanath وعده گرفتن انتقام از معترضان به دلایل سیاسی.

در اولین واکنش پس از خشونت را شکست ماه گذشته خبرگزاری PTI تا به حال به نقل از این وزیر عنوان کرد و گفت: “ما انتقام گرفتن از آنها را تصرف اموال خود را”.

“کسانی که مجرم شناخت خواص آنها را مصادره خواهد شد و خسارات وارده به اموال عمومی خواهد بود بهبود مزایده آنها [مشکل’ خواص],” او گفت:.

درخواست تأکید کرد که افرادی که خواص دستور داده شده است به کشف و ضبط شد از یک جامعه خاص است.

او گفت: 925 نفر دستگیر و برای تظاهرات ممکن است به راحتی دریافت وثیقه در اوتار پرادش تا آنها پرداخت تا برای از دست دادن ادعا توسط دولت است. آنها فقط می تواند داده شود مشروط به قید وثیقه پس از واریز مبلغ برابر با اندازه گیری قوانین این درخواست را اعلام کرد.

این طومار گفت: تا دولت انتخاب کرده بود به آنچه از آن به عنوان “ناقص” حکم اللهآباد (هند) دادگاه عالی هر چند دادگاه بالا تا به حال به وضوح گذاشته روش که تا به حال به دنبال داشته باشد.

درخواست کرده بود نیز به ارائه برخی از اعلامیه ای که صادر شده بود. روشن است که افرادی که فرستاده شده بود متوجه نشده بود حتی رزرو شده است در پرونده های جنایی. “وجود دارد هیچ جزئیات از هر گونه ارتکاب جرم توسط آنها” درخواست گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de