دیوان عالی کشور کمک های مالی حفاظت از دستگیری به یدلایمخیرات patidar رهبر Hardik پاتل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیوان عالی کشور روز جمعه اعطا حفاظت از دستگیری به گجرات رهبر Hardik پاتل تا 6 مارس در ارتباط با خشونت در طول یدلایمخیرات patidar Andolan (بهم زدن) در سال 2015 در کشور است. نیمکت از قضات U U Lalit و Vineet ساران صادر شده توجه به گجرات دولت در درخواست از Patel به دنبال quashing از یک مورد در برابر او

وکیل عمومی Tushar مهتا که به نمایندگی از دولت به دادگاه گفت که اتهامات علیه پاتل جدی هستند پس از سخنرانی خود منجر به گسترش خشونت و تخریب اموال.

نیمکت و سپس از دولت خواسته که چرا هیچ چیز انجام شد به موجب این کاوشگر در پنج سال گذشته است. “مورد تسلیم شد در سال 2015 و تحقیقات هنوز در حال بررسی در این زمینه است. شما نمی توانید نشستن بر روی صورت برای پنج سال گذشته” نیمکت گفت.

همچنین خواسته پاتل وکیل Abhishek مانو Singhvi که آیا دولت تا به حال requisitioned حضور او برای کاوشگر که Singhvi پاسخ منفی است. Singhvi همچنین گفت: curt که شاه در برابر پاتل برای ساخت سخنرانی علیه دولت گجرات.

“اگر شما (دولت) می تواند هر چیزی را انجام دهید برای پنج سال وجود دارد هیچ آسیبی در انتظار به مدت هفت روز” عدالت Lalit گفت: وکیل به طور کلی. نیمکت اجازه دولت به فایل پاسخ خود را در روز دوشنبه شده و این موضوع برای جمعه هفته بعد.

Patel, به عنوان رهبر یدلایمخیرات patidar Anamat Andolan برای samiti در حال سازماندهی یک تجمع در احمدآباد به عنوان بخشی از سهمیه هم بزنید خواستار رزرو خود را برای یدلایمخیرات patidar جامعه در مشاغل دولتی و موسسات آموزشی. یک شاه بود و تسلیم در برابر او به صورت “غیر قانونی مجمع” به عنوان پلیس ادعا کرد این رویداد ندارد مجوزهای لازم.

به گجرات در انتخابات را رد کرده بود خود را پیش بینی وثیقه درخواست اوایل این ماه با استناد به سوابق کیفری از Patel.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>