دیوان عالی کشور می دهد Navlakha, Teltumbde یک هفته دیگر به تسلیم

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | انتشار: 9 آوریل سال 2020 1:41:22 am

anand teltumbde, gautam navlakha, anand teltumbde arrest, gautam navlakha arrest, sc on navlakha, sc on teltumbde, indian express در مارس 16 دیوان عالی کشور را رد کرده بود این دو را پیش بینی وثیقه پذیرفت و به آنها داده بود سه هفته به تسلیم. (فایل عکس/بازنمودی)

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه به فعالان Gautam Navlakha و آناند Teltumbde رو تحت اتهامات عنوان شده علیه فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA) به اتهام مائوئیست لینک بیشتر از یک هفته به تسلیم.

یک نیمکت از قضات آرون Mishra و ایندیرا بانرجی اما ابراز نارضایتی بیش فعالان و نه تسلیم قبلا به عنوان کارگردان دادگاه.

“هر چند ما انتظار می رود که متهم را تسلیم ارج نهادن به این ترتیب این دادگاه آنها انجام شده است. به ما گفته شده که در بمبئی دادگاه عملکرد هستند. آن شده اند که مناسب برای متهم به تسلیم شدن به دادگاه باز هستند و نه کاملا بسته” SC گفت.

آن افزود: “اما پس از دادخواهان لذت بردم حفاظت برای مدت طولانی از آخرین فرصت ما تمدید زمان اعطا شده به تسلیم شدن برای یک هفته.”

نیمکت ساخته شده از آن “روشن است که وجود دارد نخواهد بود و هر گونه گسترش بیشتر از زمان” و “به این منظور باید درمان نمی شود و به عنوان یک سنت”.

در مارس 16 دیوان عالی کشور را رد کرده بود این دو را پیش بینی وثیقه پذیرفت و به آنها داده بود سه هفته به تسلیم. دو منتقل شده بود راس دادگاه پس از یک قاضی نیمکت دادگاه عالی بمبئی را رد کرد درخواست خود را برای پیش بینی وثیقه.

با این حال آنها نمی تسلیم و یک بار دیگر با نزدیک شدن به SC به دنبال زمان بیشتری را به تسلیم در نظر COVID-19 وضعیت.

چند تن از فعالان سیاسی از جمله Navlakha و Teltumbde بودند رزرو شده توسط پونا پلیس برای ادعایی خود را مائوئیست لینک ها و اتهامات دیگر پس از خشونت در Bhima Koregao روستا در نزدیکی پونا در تاریخ 1 ژانویه تا سال 2018 است. متهم آن را تکذیب می کند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>