حمایت و همدردی برای Sachin خلبان پایانی در درون کنگره

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

همدردی سابق راجستان معاون وزیر Sachin خلبان در کنگره به نظر می رسد پایانی به عنوان او همچنان به رهبری شورش علیه وزیر Ashok Gehlot.

به زودی پس از خلبان با عجله به دهلی نو همراه با 18 دیگر قانونگذاران در جولای 11, میزبان رهبران کنگره از جمله Kapil Sibal و ویوک Tankha ابراز نگرانی از تحولات در حزب بزرگ قدیمی.

“نگران حزب ما. خواهد ما را از خواب بیدار تنها پس از اسب باید پیچ و مهره ای از ما اصطبل?” Sibal توییتی در جولای 12.

مشاهدات خود را تکرار Tankha. “Kapil جی خود را نگران است که هر عضو حزب نگرانی کرد. از آن زمان به تقویت حزب به مبارزه با نیروهای که تنها 1 دستور کار — تضعیف کنگره و ما ارزش های دموکراتیک و موسسات” او پاسخ داد در توییتر.

همدردی عامل پس از افزایش خلبان برداشته شد به عنوان راجستان معاون وزیر و دولت و کنگره ارشد به صورت دو بار پرش مقننه حزب جلسات در جیپور با چندین رهبران حزب خواستار آن ناگوار و غم انگیز است.

کنگره رهبر در Lok سبها Adhir Ranjan چودری, ارشد, سخنگوی Abhishek مانو Singhvi سابق اتحادیه سلمان وزیر Khurshid شاشی Tharoor Jitin Prasada و پریا دات همه امیدوار بودند که این وضعیت خواهد بود سالم و آشتی ممکن بود.

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra صحبت کرد و به خلبان به عنوان سابق اتحادیه وزیر دارایی P چیدمبرم که توصیه خلبان به دست گرفتن فرصت و دیدار با رهبری حزب به بحث و حل و فصل همه مسائل.

هر دو کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و حزب سابق رئیس راهول گاندی نیز مشتاق به دیدن فوری برای پایان دادن به بنبست و deputed برخی از رهبران ارشد برای برگزاری گفتگو با خلبان است.

تمام است که اتفاق افتاده است قبل از ژوئیه 14.

ساعت قبل از راجستان مقننه کنگره حزب (CLP) ملاقات در جولای 14 صبح فرستادگان رسیده به خلبان برای حل و فصل بحران.

Prasada و دینش Gundu رائو ظاهرا گفته خلبان که اگر او نمی خواست برای حضور در این CLP جلسه او حداقل باید آدرس رسانه ها در دهلی نو و روشن است که او “وفادار لحیم کاری” کنگره و نمی خواهد هر چیزی را برای پایین آوردن دولت.

اما خلبان تبدیل به پیشنهاد و اصرار بر تقاضای خود را برای حذف فوری Gehlot به عنوان وزیر. برای Gehlot نیز سخت موضع خود را. همان روز خلبان اخراج شد به عنوان معاون وزیر و رئیس دولت واحد. در جولای 15 سخنران از راجستان مجمع فرستاده رد صلاحیت اطلاع به خلبان و 18 MLAs وفادار به او. در جولای 16, خلبان و مخالف نمایندگان مجلس به چالش کشیده این اخطار در راجستان دادگاه عالی. در حدود همان زمان یک نوار صوتی منتشر شده که گفته می شود با اشاره به توطئه برای سرنگونی دولت.

همه از این به نظر می رسد که آن را دشوار برای کنگره به تلاش برای آشتی با خلبان است. در جولای 20, بسیار, به مرکزی حزب رهبری را به زحمت به گفته افراد آشنا با این موضوع Gehlot شدت انتقاد کرد در, خلبان, تماس او را بی فایده و بی ارزش است.

به عنوان نبرد قانونی ادامه داد: Sibal نمایندگی کنگره در آن به نظر می رسید نشان می دهد که خلبان بود که بیش از حد بلند پروازانه.

“من می خواهم به می دانم از دوست خوب من آنچه در آن است شما می خواهید در حال حاضر ؟ شما نمی تواند یک وزیر با 20-25 مردم در هر صورت شما نمی توانید از تبدیل شدن به رئیس جمهوری. اگر وجود دارد هر گونه شکایت اجازه دهید ما می دانیم حداقل بگویید مردم این کشور است. آیا این مخالفت که شما در حال صحبت کردن در مورد مخالفت در مورد چه ؟ و اگر شما خوشحال هستند با راه از عملکرد یک شخص خاص شما باید به ما بگویید که ما خواهد شد بحث در مورد آن و سپس چرا شما قرار داده تا در کشور دیگری که متعلق به شما و یا که شما یک عضو مجلس قانونگذاری و یا چرا باید شما گرفته مردم وجود دارد, هر که به حمایت از شما ؟ ” او گفت: در حالی که پرداختن مجازی کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 24 ژوئیه.

“است که آن را فقط خم عضلات و آنچه در آن است ؟ شما می گویند شما نمی خواهید برای پیوستن به BJP و ما شما را باور دارند. اگر این مورد است و شما هنوز هم یک کنگره به عنوان به شما می گویند پس چرا شما شرکت در جلسات کنگره و بیان نظر شما هر آنچه که شما می خواهید برای اضافه کردن و یا در آن است که شما در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را و در حال حاضر یک معامله با کسی در این. من نمی دانم, اما حداقل شما باید آن را باز به من پرسیدن این سوالات آشکارا از شما هیچ چیز بر علیه شما. به عنوان یک فرد من کمی شیفته و حزب است کمی شیفته در اعمال خود را,” او اضافه شده است.

روز دوشنبه در چیدمبرم سوال خلبان موقعیت و سکوت.

“من به او صحبت کرد و بسیاری از بسیاری از روز پیش. من صحبت نکرده و او را در 10 روز گذشته و یا او را نه به نام من یا. به نظر من که او را در آغوش BJP. در واقع او باید اول به ایستادن و می گویند `Pplease تماس با جلسه مجلس و پس از آن ما می دانیم که حزب او متعلق به و چه چیزی او را به انجام,” او گفت:.

او همچنین در مورد سوال خلبان سکوت در تماس با مجمع جلسه.

“آقای خلبان را حفظ کرده است که او متعلق به حزب کنگره. او همچنین مدعی است که آقای Gehlot خود را از دست داده اند. بی جی پی موقعیت است که آن را به مناسبت به تماس با یک جلسه. در حال حاضر که در آن آقای خلبان ایستاده ؟ و به همین دلیل است که آقای خلبان سکوت در مکالمه در یک جلسه ؟ من فکر می کنم این سوال را باید از آقای خلبان ؟ از آن خواهد شد بسیار مفید به دانستن آنچه که او پاسخ این است که” چیدمبرم اضافه شده است.

کنگره رهبر درگیر در تلاش برای مدیریت بحران گفت: راهول گاندی در ابتدا علاقه زیادی به انجام هر آنچه در آن زمان برای حفظ خلبان اما این که “همدردی بیش از حد به نظر می رسد پایانی در حال حاضر.”

در حالی که خلبان نمی تواند به نظرات هواداران خود گفت: کنگره وکلا که به نمایندگی Gehlot در دادگاه صحبت خواهد کرد رئیس وزیر لحن. “یکی یکی دست کنگره است گفت: درهای باز برای خلبان و از سوی دیگر وزیر hurls سوء استفاده او است و او حتی مواخذه. آیا این دو صحبت می کنند ؟ ” رهبر نزدیک به خلبان گفت.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>