سوپر پخش: یک نفر که می تواند بسیاری از

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

برجسته

  • فوق العاده-پخش گسترش عفونت در میان تعداد زیادی از مردم
  • در طول Covid-19 شیوع در هند, پزشکان و محققان نیز خواهد آمد در سراسر سوپر پخش
  • یک زن در کره جنوبی آلوده 37 نفر در کلیسا او را در طول زمان شیوع

فوق العاده پخش صدا ممکن است مانند کسی است که سخاوتمندانه در سراسر انرژی و یا عشق اما متخصصان بیماری های عفونی اصطلاح به معنی کاملا چیز دیگری است و هیچ مثبت معانی. فوق العاده-پخش یک فرد است که مسئول برای گسترش عفونت در میان غیر منتظره ای تعداد زیادی از مردم است. مریم Mallon شناخته شده به جهان به عنوان حصبه مریم فوق العاده-پخش از این بیماری است.

Mallon یک ناقل بدون علامت حصبه و به فکر آلوده چگونه بسیاری از مردم چگونه بسیاری که برخی از آنها در اثر عفونت. او مشغول به کار به عنوان یک آشپز برای خانواده های مرفه در نیویورک است. در سال 1907 پزشکی محقق شناسایی او به عنوان کسی که ممکن است آلوده به بسیاری از و باعث شیوع بیماری حصبه. Mallon مجبور شد به قرنطینه در مناسبت های مختلف و در مجموع 26 سال تا زمانی که او در سال 1938.

در طول Covid-19 شیوع در هند, پزشکان و محققان نیز خواهد آمد در سراسر سوپر پخش.

در یک Elsevier قطعه در سال 2010 ریچارد یک استین یک دانشمند از گروه زیست شناسی مولکولی دانشگاه پرینستون نوشت که شناسایی فوق العاده پخش می تواند به پزشکان سرنخ های مهم در مدیریت یک بیماری عفونی. او با اشاره به چند نمونه. در سال 1960 محققان در توصیف برخی از نوزادان به عنوان ابر نوزادانی که پس از ابتلا به یک ویروس تنفسی شد بسیار مسری است و قادر به گسترش استافيلوکوکوس اورئوس (یک نوع عفونت باکتریایی) به طور گسترده ای در مهد کودک. در اوایل سال 1983 یک پرستار آلوده با همان باکتری ها در ارتباط بود سپس عفونت پوستی شیوع بیماری در دو مهد کودک از دو فلوریدا بیمارستان. فوق العاده-پخش مشخص شد در طول سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع بیش از حد.

اما فوق العاده-پخش دستاوردهای این تمایز بر اساس ترکیبی از عوامل: سرکوب سیستم ایمنی تاخیر در تشخیص و قرنطینه و اشتباه, در میان بسیاری دیگر. برای مثال یک Kalyan resident که آزمایش مثبت پس از بازگشت از آمریکا اعتقاد بر این است که در تماس با بیش از 1000 نفر است. او سفر با قطار به کجا و هنگامی که شرکت در یک عروسی. 46 سال از دهلی آمد در تماس با 813 مردم را از زمان بازگشت او از ایتالیا که در آن روز به آزمایش مثبت برای Covid-19 حدود 20 روز بعد. مرد سفر با مترو به محل کار و در آمد در تماس با تعداد زیادی از مردم در محل کار.

“”مدت فوق العاده-پخش شرح داده شده است در علم پزشکی است. اما این است که اساسا یک فرد است که قادر به آلوده کردن چند نفر. فرد ممکن است بدون علامت و از این رو نه در قرنطینه. فرد ممکن است در تمرین های اجتماعی فاصله و ممکن است در آغوش گرفت و یا دست تکان داد با غیر افراد آلوده. ما نیز دیده می شود که کسانی که با ایمنی پایین انتقال عفونت بیشتر. آن را به نام تلقيح گفت:” دکتر BK Tripathi, استاد پزشکی در Safdarjung بیمارستان.

یک زن در کره جنوبی آلوده 37 نفر در کلیسا او را در طول زمان شیوع با توجه به گزارش های خبری . نیز وجود دارد که تحقیقات در سوپر پخش رویدادهای; شیوع Covid-19 در ووهان همزمان با جشنواره بهار در چین که وجود دارد این است که بسیاری از جنبش عمومی در شهرستانها چینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>