اهل سنت وقف هیئت مدیره می پذیرد پنج هکتار طرح در ایودیا به ساخت مسجد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 24 فوریه سال 2020 4:55:35 pm

sunni board mosque, Babri masjid verdict, supreme court ayodhya verdict, sunni waqf board chairman zufar farooqui, ram mandir trust, babri masjid, ayodhya dispute, indian express news اعضای سنی مرکزی وقف هیئت مدیره. (Express photo by Vishal Srivastav)

تا سنی مرکزی وقف هیئت مدیره روز شنبه گفت: این را قبول پنج هکتار زمین در ایودیا اختصاص داده شده توسط دیوان عالی کشور و ساخت یک مسجد در آن PTI گزارش شده است. زمین نیز خواهد شد مورد استفاده برای ساخت هند و اسلامی و مرکز تحقیقات بیمارستان و کتابخانه و رئیس هیئت مدیره Zufar Farooqui به خبرنگاران گفت:.

“اهل سنت وقف هیئت مدیره خواهد شد تا یک اعتماد برای ساخت مسجد اختصاص پنج هکتار سایت” Farooqui اضافه شده است.

هیئت مدیره تصمیم گیری می آید پس از دادگاه عالی در ماه نوامبر سال گذشته به اتفاق آرا داده 2.77 هکتار زمین مورد مناقشه به رم Mandir اعتماد در حالی که اختصاص پنج هکتار زمین در یک “مناسب برجسته” در ایودیا به اهل سنت وقف هیئت مدیره.

در ابتدا پس از حکم اعلام شد هیئت مدیره بیان نیست قناعت بیش از آن اما تصمیم گرفت به پرونده بررسی دادخواست به چالش کشیدن حکم. “این بود که نمی خواست ما است که ما می خواهیم پنج هکتار است. پس از آن صادر شده است و ما احترام به تصمیم دادگاه. ما به زودی یک جلسه هیئت مدیره در این” Farooqui گفت.

(با ورودی از PTI)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>