Sunil Chhetri نشان می دهد از لحظه ای که او گریه و فکر ترک فوتبا…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال, سونیل Chhetri نشان می دهد که خیلی فشار در حالی که بازی در کلکته در اوایل زندگی حرفه ای او است که او چند بار و حتی فکر ترک این ورزش است.

او تا به حال به تماس خود را در Armyman پدر برای حمایت از.

Chhetri اولین قرارداد حرفه ای با کلکته غول Mohun بگن در سن مناقصه از 17. این یک چالش بزرگ برای غلبه بر برای یک نوجوان و او buckled تحت فشار در زمان.

“سال اول خوب بود. من استفاده می شود برای دریافت 20 دقیقه یا 30 دقیقه زمان بازی در مسابقات و مردم استفاده می شود به برچسب من بعدی Bhaichung Bhutia و چه چیزی نیست. اما فوتبال در کلکته به شما می آموزد بسیار سریع” Chhetri به نقل از به نقل از indiansuperleague.com.

“جمعیت نوبت خصمانه هنگامی که شما شروع به از دست دادن وجود دارد و بار من استفاده می شود به گریه. از دست دادن یک گزینه نیست در کلکته. آن را آسان نیست و بسیاری از بازیکنان حتی ترک. بودند موارد وجود دارد که من را تکان داد و من حتی به نام پدر من به خانه برگشت یک بار گفت که من فکر نمی کنم من باید انجام دهید این است.”اما Chhetri در حال حاضر 35 نه ترک و به خانواده اش حمایت او را به دسته شمشیر خود را به ادامه فوتبال حرفه ای.

“خانواده ام از من حمایت زیادی است و پدر من در پرواز به ماندن با من از زمان به زمان. ما صحبت کردیم و از آن ساخته شده همه چیز آسان تر است. این داستان ادامه داشت و 18 سال در اینجا من هستم” گفت: Chhetri که متولد شد در سکوندربد جایی که پدرش نوشته شده بود در آن زمان.

Chhetri خانواده بعد مستقر در دهلی نو است. مادر خود را بازی کرده بود برای نپال تیم ملی فوتبال و پدر او را در گردان خود را با تیم.

“پس گرفتن ورزش به سیستم من سخت بود نه. این طبیعی بود. من استفاده می شود به بازی بسیاری از ورزش های مختلف در حال حاضر زمانی که من به عقب نگاه من درک می کنم که آن را واقعا کمک کرد با من هماهنگی دست و چشم” گفت: این مهاجم که دارای هندی رکورد بیشترین تعداد مسابقات بین المللی و اهداف.

“من بزرگترین رقیب من بود مادر. من استفاده می شود به سعی کنید به ضرب و شتم او را در چکرز چینی, شطرنج, carrom, والیبال, بدمینتون, فوتبال, کشتی, گفت:” Chhetri که دومین گلزن در جهان در میان بازیکنان فعال در آینده تنها به ستاره پرتغالی رئال مادرید کریستیانو رونالدو.

Chhetri ساخته شده است که اولین حضور بین المللی خود را در سال 2005 در یک مسابقه در برابر پاکستان گفت که او خوش شانس بود که امثال Bhutia و Renedy سینگ که محافظ او را از فشار غیر ضروری در روزهای آغازین خود را در تیم ملی.

“وجود دارد هیچ مقایسه ای وجه و خوشبختانه Bhaichung بهایی بود و در تیم من در آن زمان. افرادی مانند Bhaichung, Mahesh Gawli, دیپاک Mondal, Renedy سینگ سمیر Naik, Surkumar سینگ اوج لارنس در تیم ملی بازگشت و سپس آنها درخشان است. آنها نگهبانی و محافظت من بسیار است.

“اما آنها هرگز با دخالت آزادی من. هر کس از من خواست به نمره. و 70 فرد اهداف است که من را به ثمر رساند و برای تیم ملی آمد به این دلیل است.

“از آنجا که اولین بار زمانی که من بازی در برابر پاکستان در پاکستان در اولین به حال هر کس در این تیم می خواهد من را به نمره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>