Sunil Chhetri انگیزه کافی برای نگه داشتن رفتن بسیار ارزشمند به جوانان: ایگور…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی, فوتبال, سر مربی تیم ایگور Stimac احساس می کند که talismanic کاپیتان Sunil Chhetri است به اندازه کافی انگیزه برای حفظ و باقی می ماند “بسیار ارزشمند” برای هدایت تیم ملی جوانان است.

طی مصاحبه اخیر خود در این 35 ساله Chhetri گفته بود که او مشخصه از هر زمان دیگری است و نه رفتن به دور در هر زمان به زودی قرار دادن به بقیه گمانه زنی در اطراف بازنشستگی خود را.

پرسید: اگر Chhetri می توانید برای یکی دیگر از سه-چهار سال Stimac گفت PTI: “او به اندازه کافی انگیزه برای رفتن نگه دارید و بسیار با ارزش را به جوانان ما با نگرش حرفه ای و طرز فکر مثبت.

“ما (مربیان) وجود دارد به ارائه بهترین خدمات ممکن است برای همه ما بازیکنان و عدالت در پایان با انتخاب بهترین 11 یا 23 برای یک بازی. ما خوشحال هستند به Sunil با ما و ما کمک خواهد کرد که او را به ماندن متمرکز و با انگیزه در بازی خود را به عنوان زمانی که ممکن است” Stimac گفت: از خانه خود در کرواسی.

وی گفت: حرکت اخیر از هند فدراسیون فوتبال (AIFF) به کاهش تعداد بازیکنان خارجی در سوپر لیگ و مسابقات لیگ برتر را به چهار به نفع هند فوتبال است. Stimac قبلا در این سال صحبت در مورد نیاز به کاهش تعداد خارجی استخدام در ISL و من-لیگ.

“من خوشحالم (با حرکت). آن است که رفتن را به منافع هند به فوتبال خیلی زود گفت:” 52 ساله بود که بخشی از برنز برنده کرواتی تیم در جام جهانی 1998.

خواسته در مورد تاثیر معرفی تعداد زیادی از بازیکنان جوان به تیم ملی گفت: “از روز اول شروع کردیم با تکیه بر بازیکنان جوان و با استعداد و اعتقاد داشتند که کار ما را سخت و اعتماد به آنها پرداخت خواهد شد ما در آینده نزدیک.

“من دوست دارم زمانی که من دیدن بازیکنان جوان گرفتن شانس در قهرمان ISL و قهرمان من-لیگ. که ما تنها راه بالا بردن سرعت و رقابت با دیگر موفق فوتبال آسیا کشور است.”او گفت: هند فلش پروژه یک مثال روشن از چشم انداز خوب توسط AIFF.

“توسعه بازیکنان جوان است که عمدتا مبتنی و وابسته به ساختار و کار حرفه ای در فوتبال آکادمی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>