زیر بازرس از چتیسگر پلیس 4 مائوئیست کشته در برخورد در Rajnandg…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

زیر بازرس از پلیس خود را از دست داده و زندگی چهار مائوئیست ها از جمله بخشی عضو کمیته از شاخص تورم مصرف کننده(مائوئیست) کشته شدند, در طول یک جنگ با تفنگ یا تپانچه در چتیسگر را Rajnandgaon منطقه در روز جمعه گفته است که در روز شنبه.

برخورد صورت گرفت در حدود ساعت 10.30 در جنگل های نزدیک Pardhoni ایجاد کرد تحت Manpur ایستگاه پلیس در زمانی که تیم پلیس بود در یک ضد مائوئیست عملیات.

“ما تا به حال یک پین نقطه اطلاعات در مورد مائوئیست ها و از این رو یک تیم ساخته شده بود برای دستگیر کردن آنها است. هنگامی که ما cordoning خاموش Pardhoni مائوئیست ها شروع به شلیک. در اقدامی تلافی جویانه ما نیز شروع به شلیک. ما sub-بازرس SK شارما از دست داده و زندگی خود را در مائوئیست شلیک” Jitendra Shukla Rajnandgaon را سرپرست پلیس (SP) گفت: در حالی که صحبت کردن به HT.

شارما یکی از Surguja منطقه نیز در اتهام Madanvada ایستگاه پلیس.

Shukla گفت: آنها به ضرب گلوله کشته Ashok دارند که بخشی عضو کمیته و کریشنا بود که این منطقه یکی از اعضای کمیته از شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست).

“دو زن دیگر کادر Sarita و Pramila شد junior کادر و کار به عنوان اعضای حزب” او اضافه شده است.

“ما همچنین بهبود AK-47 تفنگ حمله یک SLR و دو 315 با مته سوراخ تفنگ از نقطه و جستجو در کل منطقه در جریان است” SP اضافه شده است.

Hindustantimes

پلیس گفت که این تیم از مائوئیست بود و کمپینگ در Pardhoni جنگل پس شب جمعه است.

Rajnandgaon می آید به تازگی شکل گرفته در منطقه از مائوئیست ها. مائوئیست ها ساخته شده جدید قرمز راهرو در سه تقاطع سه ایالت ماهاراشترا, Madhya Pradesh و چتیسگر (MMC) منطقه.

بسیاری از اسناد و مدارک بهبود نشان می دهد مائوئیست ها به طور مداوم در حال حرکت در آن منطقه به تقویت منطقه جدید و استخدام برای منطقه نیز انجام می شود.

افسران ارشد چتیسگر این باور وجود دارد که حدود 180 مسلح مائوئیست ها در حال حاضر در Vistaar Dalam از MMC منطقه که در حال تلاش برای ایجاد خود را گرفتن در MMC منطقه.

جدید منطقه است گفت: به عنوان یک پناهگاه برای, هاردکور, مائوئیست ها از Bastar و مناطق دیگر. بسیاری از کادرها در این منطقه شدند از جنوب Bastar.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>