استایرن کشنده و سرطان زا اگر استنشاق در مقادیر بالا: کارشناسان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

استایرن گاز که به بیرون درز کرده از LG پلیمر واحد در R R Venkatapuram در حومه ویساکاپاتنام است کشنده شیمیایی است که می تواند سرطان زا (سرطان زا) در اثر انسان اگر استنشاق در مقادیر بالا ،

با توجه به P Prasada رائو مهندس محیط زیست با آندرا پرادش کنترل آلودگی مدیره در دفتر منطقه ای در ویساکاپاتنام استایرن می تواند باعث مشکلات مربوط به پوست مانند خارش و سوزش چشم اگر استنشاق در مقادیر کوچکتر.

اما اگر آن را مغز تاثیر می گذارد اگر استنشاق در مقادیر بالا و مردم سقوط به یک حالت ناخودآگاه است. آن را به یک سرطان زا در اثر چنین افرادی در دراز مدت است. “ما در حال حاضر ارزیابی به چه میزان این ماده شیمیایی وارد هوا و تاثیر آن بر مردم” رائو گفت.

استایرن مشترک شیمیایی مورد استفاده در صنعت پلاستیک است. “اگر مقدار مصرف بسیار بالا و نزدیکی شدید است و سپس آن را می تواند کشنده” S N Pradhan مدیر کل فاجعه ملی در پاسخ به زور گفت.

وزارت امور خارجه صنایع وزیر P Gautam ردی همچنین اعتراف کرد که استایرن دارای سرطان زا اموال. “به من گفته شد آن است که در صورت مایع ذخیره شده در مخزن ذخیره سازی گیاه برای آخرین 45 روز و در 20 درجه سانتیگراد و بالاتر از آن را تبدیل به گازی شکل است. ظاهرا گاز به بیرون درز از مخزن با توجه به باز کردن درب. تکنسین های کارخانه درب بسته در یک زمان کوتاه اما آسیب در حال حاضر انجام شد,” او گفت:.

یک مقام رسمی در وزارت صنایع که ترجیح داده نامش فاش نشود گفت: مطالعات اولیه نشان داد که این شرکت مقامات ظاهرا حفظ تصریح متوسط در طول مستند دوره و پس از آن در حالی که گرفتن کار تعمیر و نگهداری قبل از بازگشایی.

آن را آموخته است به عنوان بسیاری به عنوان 25 کارگران درگیر در کار تعمیر و نگهداری در مواد شیمیایی مخازن. در شیفت شب آنها نیز نگهداری اجباری پادزهر در قالب اسپری آب آماده شده است. کارشناسان پزشکی قانونی در حال بررسی اگر کارگران نیست استفاده از پادزهر و یا اگر آن کار نمی کند.

وجود دارد از 2000 تن متریک گاز (مایع) در مخزن است که ایجاد این مشکل است. یکی دیگر از مخزن 3,000 تن از گاز ذخیره می شود.

اشاره کرد محیط زیست و سابق اتحادیه وزیر انرژی E S سرما تعجب که چگونه دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره تا به حال اجازه برای توسعه این کارخانه در سال 2019 بدون اخذ تاییدیه از مرکز.

او همچنین در مورد سوال چگونه دولت تا به حال اعطا هیچ اعتراضی گواهی برای از سرگیری عملیات کارخانه اگر آن را “ضروری” میباشد. هیچ کشش از تخیل یک واحد تولیدی پلاستیک مانند این می تواند به نام ضروری او اشاره کرد.

LG پلیمر یک شرکت از کره جنوبی-بر اساس LG Chem در اصل شروع به هندوستان پلیمرها در سال 1961 در ویساکاپاتنام. بعد از آن با هم ادغام شدند با UB گروه در سال 1978 و در سال 1997 آن را گرفته شده توسط LG Chem که تغییر نام این شرکت به LG پلیمرها هند Pvt با مسئولیت محدود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>