‘احمق تصمیم BWF به برگزاری همه قهرمانی انگلستان در میان coronavirus شیوع’…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در مارس 6, هند رو به افزایش مردان دو برابر تیم متشکل از Chirag شتی و Satwiksairaj Rankireddy اعلام کرد این تصمیم به خروج از انگلستان قهرمانی با توجه به شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس در انگلستان است. چندین مسابقات در سراسر جهان از جمله ISSF جام جهانی در دهلی نو, آسیایی, کشتی, المپیک مقدماتی در قزاقستان و سری آ لالیگا و لیگ برتر مسابقات فوتبال بودند به حالت تعلیق در آن زمان است. اما با وجود این تهدید BWF اعلام کرد که آنها خواهد شد در ادامه این مسابقات است.

اکنون یک هفته پس از اوج مسابقات Chirag خواستار تصمیم گیری از جهانی بدمینتون به عنوان “احمق” و گفت که BWF قرار دادن بازیکنان در خطر است.

“از آنجا که از این وضعیت در حال تغییر بود هر روز BWF باید ادامه با انگلستان شد. آنها تصمیم گرفت در روز جمعه قبل از مسابقات به ادامه آن است. که در آن زمان وجود داشت 15-20 موارد در انگلستان است. زمان این مسابقات آغاز شده و در هفته آینده در روز چهارشنبه از آن رفته بود تا به 300 مورد. آن زمان به پایان رسید و در روز یکشنبه این بود که دولت از مستند در انگلستان با تقریبا 1000 موارد” هند shuttler گفت.

همچنین بخوانید: IPL معضل در میان Covid-19 pandemic: BCCI لغو باهم تماس با صاحبان حق رای

22 سال بیشتر به استناد یک گزارش که اعلام کرد که یک ورزشکار از تایوان که در حال حاضر در تمام انگلستان محل آزمایش مثبت برای کوروناویروس. “وجود دارد یک قرنطینه اجباری برای تمام افرادی که از اروپا است. BWF اجتناب می تواند چیزی. به تازگی یک تایوانی ورزشکاران در تمام انگلستان نیز آزمایش مثبت است. آن را بسیار مخاطره آمیز است.”

Chirag معتقد است که BWF شد از دست دادن پول با لغو مسابقات و از این رو تصمیم به ادامه و با تمام انگلستان است. “هیچ چیز را اشتباه رفت و با BWF برنامه ریزی است. این مسابقات بیشتر شدن بودند لغو المپیک تحصیلی دوره کوچکتر و کوچکتر. همچنین BWF شد از دست دادن مقدار زیادی از پول من فکر می کنم. تمام انگلستان است مسابقات معتبر که می شود بسیاری از کشش. به طوری که آنها رفت و با آن” او گفت:.

22 سال بیشتر ناودان بدن حتی برگزاری مسابقات در پشت درهای بسته. “با تمام دنیا رفتن به پایین به زمین افتاده و شما در ادامه با یکی از بزرگترین مسابقات بدمینتون. آن بود و نه حتی پشت درهای بسته برگزار شد. استادیوم به طور کامل بسته بندی شده. هنگامی که شما در حال برگزاری یک تورنمنت می خواهم که آن را بسیار احمق را به تصمیم گیری. این می تواند اجتناب شده است كه” او گفت:.

Chirag و Satwik شد و نه تنها آنهایی که به خارج از مسابقات است. HS Prannoy HS Prannoy مانو Attri, Sameer Verma, Saurabh ورما و B Sumeeth ردی نیز تصمیم به برگشت به دلیل شیوع کروناویروس. اما هند ستاره shuttlers PV Sindhu, ساینا Nehwal و Kidambi Srikanth در میان این گروه است که تصمیم به سفر به انگلستان برای مسابقه.

“این بسیار خطرناک برای هند shuttlers بیش از وجود دارد. آنهایی که در تلاش بودند برای المپیک صلاحیت تصمیم گرفت برای رفتن وجود دارد. اما برخی از مردم ممکن است می تواند اجتناب شود زیرا این وضعیت بود و نه بهترین. من احساس می کنم من در زمان مناسب تصمیم به رفتن نیست,” او گفت:.

او بیشتر به یاد می آورد که چگونه Satwik بود که او را متقاعد به خروج از این مسابقات است. “Satwik مردد به رفتن. من فکر می کنم او کمی کشیده. من نمی ترسم من می رفته اند. پس از یک روز نشستیم با مربی Flandy Limpele و او به ما توصیه می کرد که اگر ما می تواند جلوگیری از آن, پس از آن ما باید. بنابراین من موافقت برای رها کردن آن و من فکر می کنم من خوشحالم من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>