دانش آموزان در کشمیر رنج می برند به عنوان اینترنت به حالت تعلیق درآمده است غالبا در برخورد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مکرر تعلیق 2G خدمات اینترنت توسط مقامات در کشمیر این مناطق در طول gunfights بین تروریست ها و نیروهای امنیتی است که باعث مشکلات زیادی را برای دانشجویان دانشگاه های که امروزه در حال ظاهر شدن خود را آنلاین امتحانات داخلی.

جامعه دانشجویی دره در حال حاضر تحمل بار آهسته سرعت اینترنت در طول Covid-19 مستند در سمت چپ بالا و خشک توسط مقامات زمانی که آنها ضربه محکم و ناگهانی اینترنت تلفن همراه هر زمان که تیراندازی شروع می شود و خاص در یک منطقه ترک بررسی برنامه را بهم ریخته.

زمانی که مجید تنها یک دانشجو در مقطع کارشناسی از Islamia College of علم و تجارت (ICSC) در سرینگر بیدار شد روز یکشنبه در او یافت می شود وجود دارد سرویس اینترنت بر روی تلفن همراه خود را به عنوان یک برخورد آغاز شده بود در Zadibal منطقه از شهرستان. او واقعا نگران خود را به عنوان آزمون داخلی برنامه ریزی شده بود برگزار شد آنلاین برای بعد.

“وقتی که من ساخته شده برخی از مکالمات من آمد به دانستن در مورد برخورد و به تعویق افتادن امتحانات. این دومین بار است که این آزمون به تعویق افتاد. اینترنت تلفن همراه نیز به حالت تعلیق در جنوب کشمیر در روز پنج شنبه و جمعه پس از برخورد فوران وجود دارد,” او گفت:.

در حالی که سه تروریست کشته شدند در Zadibal برخورد در روز یکشنبه هشت تروریست کشته شدند در روز پنج شنبه و جمعه در دو جنگ تفنگ در جنوب کشمیر را پولوما و Shopian مناطق. یک تروریست نیز کشته شد در Kulgam در روز شنبه. یکی دیگر برخورد فوران در Anantnag در روز دوشنبه.

شدت جنگ اسلحه افزایش یافته است و در چند ماه گذشته در دره کشمیر. تا کنون در حداقل 106 تروریست ها کشته شده اند در این سال در سراسر دره که 36 کشته شده اند در ماه ژوئن به تنهایی به ویژه در جنوب کشمیر. اسلحه بیشتر در جنگ های متوسط بیشتر موارد از اینترنت تعلیق در مناطق منحصر به فرد است که به معنی موسسات آموزشی باید به یکی از دو امتحانات از منطقه تحت تاثیر قرار نو یا reschedule کل فرایند.

یک دانشجوی علوم کامپیوتر از دانشگاه علم و صنعت (دانشگاه علم و صنعت ایران) در پولوما منطقه گفت که داخلی خود viva امتحانات قرار بود در آنلاین روز پنج شنبه زمانی که اینترنت به طور ناگهانی جامعی.

“سه تن از دانشجویان موفق به viva امتحانات که ناگهان معلم شد نیست. ما حدود 80 نفر از دانشجويان انتظار برای ما تبدیل می شود. کل برنامه رو مختل به عنوان اینترنت ترمیم شد در روز شنبه زمانی که امتحانات برگزار شد دوباره,” او گفت:.

زمانی که مستند اجرا شد در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس, دانشجو جوامع در سراسر کشور در زمان استفاده از اینترنت با سرعت بالا برای دریافت در تماس با معلمان خود و به نظر می رسد برای کلاس های آنلاین. با این حال دانش آموز جوامع در جامو و کشمیر در حال تاسف بسیاری به عنوان اولین آنها قطع شد و برای ماه سال گذشته زمانی که اینترنت به حالت تعلیق در آمد پس از لغو وضعیت خاص منطقه است. زمانی که اینترنت ترمیم شد در ماه ژانویه این سال مقامات تصمیم به ممنوعیت اینترنت با سرعت بالا و مجاز تنها 2G سرعت.

دانشگاه علم و صنعت ایران دانشجوی ابرار احمد که انجام B. تکنولوژی در الکترونیک و ارتباطات و مهندسی گفت که دانش آموزان از دره رنج می برند بسیاری با توجه به اینترنت و مسائل مربوط به.

“در حال حاضر با توجه به 2G ما کلاس های آنلاین بودند به نام تنها. در حال حاضر معلمان ما تصمیم به برگزاری امتحانات داخلی ما آنلاین است که کمک خواهد کرد که آنها را به سنجش عملکرد ما به عنوان مناسب امتحانات در همه گیر بسیار مخاطره آمیز است. اما پس از آن در روز و روز را تعلیق از اینترنت تلفن همراه است و آن را بسیار دست و پا گیر برای آموزش و پرورش برادری” احمد گفت.

“در روز یکشنبه ما امتحانات برنامه ریزی شده بودند اما با توجه به اینترنت تعلیق است که نمی تواند برگزار شد. ما در مقاله بعدی است که در روز سه شنبه بنابراین مسئولان دانشگاه ممکن است فشار در rescheduled کاغذ یک روز قبل یا پس از آن باعث می شود آن را بسیار خسته کننده برای ما,” او گفت:.

زمانی که HT اقدام به درخواست دولت و وزیر آموزش عالی طلعت Parvez Rohella در مورد شماره تلفن او خاموش بود. تماس به بخشی کمیسر کشمیر Pandurang K قطب عملکرد نیست هر پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>