توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | منتشر شده در: فوریه 3, 2020 2:28:27 am

Kerala Chief Minister Pinarayi Vijayan, Pinarayi Vijayan on CAA, CAA protest, Citizenship Amendment Act, kerala against CAA, india news, indian express news کرالا سانتی متر Pinarayi Vijayan در بمبئی جمعی در یکشنبه. (عکس: Nirmal Harindran)

تماس با سوالات مطرح شده بیش از قانونی بودن کرالا دولت قانونی و حقوقی چالش به تابعیت (متمم) قانون (CAA) یک کمپین هماهنگ کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت: نه تنها دولت خود را حرکت قانون اساسی معتبر است اما این دولت دیگر دولت ها بیش از حد مصرف یک نشانه از کرالا را رد کرده بود این کا و خواهان لغو آن است.

به دنبال مقابله با “دروغ مبارزات” در مورد کرالا مجلس قانون گذاری قطعنامه علیه کا خود دولت تصمیم دولت و دادخواهی در دیوان عالی کشور Vijayan گفت: دولت وزیران ” سوگند به عنوان تجویز شده توسط قانون آنها را موظف به رعایت قانون اساسی.

“این دقیقا چیزی است که در کرالا دولت در حال انجام است راست, در حال حاضر,” او گفت:. آن کت و شلوار در راس دادگاه است و طبق ماده 131 قانون اساسی که به SC اصلی صلاحیت در هر گونه اختلاف بین اتحادیه و دولت بر حقوق قانونی و یا وجود خود را و یا حد.

کرالا دولت درخواست قبل از SC به دنبال آن است که کا بود اعلام کرد در تخلف از مقالات 14 21 و 25 — برابری در مقابل قانون حفاظت از زندگی و آزادی شخصی و آزادی برای اظهار و تمرین هر دین است.

Vijayan شد ارائه یک آدرس خاص در ‘ملی مبارزه با جماعت” در بمبئی جمعی دو روز صورت میزگرد و اجرای برنامه در موضوع حفاظت از قانون اساسی و دموکراسی است. کرالا سانتی متر نیز ادای احترام کردند جامعه دانشجویی و جوان سرخپوستان انجام تظاهرات مسالمت آمیز در سراسر کشور است. “هند شهروندان جوان گرد هم آمده اند برای رد این تلاش به شکل مردم ما در جمعی خطوط,” او گفت:.

Vijayan بیشتر گفت: کا تا به حال imperilled هند به ارزش های قانون اساسی است و باید رد در سه زمینه: آن را در برابر حرف و روح قانون اساسی آن تفرقه و تبعیض آمیز; و “به دنبال تحمیل سیاست و فلسفه Hindutva با چشم انداز خود را از یک هندو Rashtra در کل ما مردم و بر پایه ساختار سیاست ما”.

او به نقل از Rashtriya Swayamsevak Sangh را ایدئولوگ M S Golwalkar کتاب ما و یا ما ملیت تعریف شده به ادعا می کنند که اساسی کا بود Sangh Parivar هدف نهایی از یک هندو Rashtra. او به نقل دو جمله از کتاب مربوط به یک “درس” برای هند از آلمان ضد یهودی تلاش در آن دوره است. “در گذشته ما در حرکت بود در برابر colonisers. در حال حاضر ما مبارزه با جماعت است یک جنبش در برابر کسانی که ایستاده بود با colonisers,” او گفت:.

به نام او برای تظاهرات در برابر کا به ادامه در چند عرصه از جمله قانونگذاری ایالتی قطعنامه در دادگاه و از طریق مسالمت آمیز کتاب. در حالی که آزادی مبارزه جاودانه نیمه اول قرن 20 در هند “در این سال های اولیه قرن 21 از آن خواهد شد ما ملی مبارزه با جماعت است که تعریف ما و تاریخ ما,” او گفت:.

هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de