قوی وزش باد و بارش باران را در دمای پایین در دهلی شورای ملی مقاومت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 18 آوریل سال 2020 7:00:10 pm

weather today delhi, delhi rains, noida rain, thunderstorm delhi noida today, today weather update, delhi weather news, latest news قلعه سرخ امروز که باران به شدت انتقاد کرد بخش هایی از دهلی نو (ANI عکس)

قوی وزش باد همراه با بارش باران و ابری به شدت انتقاد کرد بخش هایی از دهلی نو و مناطق همسایه در دوشنبه آوردن جیوه پایین در سرمایه های ملی.

هند و هواشناسی بخش (آی) هشدار داده است از پراکنده باران و ابری بیش مجاور دشت از شمال غربی هند طی 24 ساعت آینده و گسترده ابری بیش از غربی هیمالیا منطقه تحت نفوذ غربی اختلال.

هواشناس قبلا اعلام تجدید نظر در شروع و برداشت خرما از شرق موسمی بیش از 11 متحده پوشش 63 شهرستانها. تاریخ جدید برای موسمی شروع بیش از دهلی نو در حال حاضر ژوئن 27, جایگزین قبل از تاریخ ژوئن 23.

در طول سال گذشته بسیاری از آن شد که شروع موسمی جنوب غربی بود و نه طبق معمولی خرما در آن زمان پیشرفته و خارج از شمال غربی و مرکزی و برخی مناطق شرقی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>