‘اعتصاب برای زندگی’ به برجسته نژاد پرستی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک ائتلاف ملی اتحادیه های کارگری همراه با نژادی و عدالت اجتماعی سازمان خواهد مرحله یک توده اعتصاب از کار در این ماه به عنوان بخشی از یک حساب جاری در سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده است.

لقب “اعتصاب برای زندگی” ده ها هزار نفر از فست فود سوار-به اشتراک گذاری پرستاری و فرودگاه کارگران در بیش از 25 شهر انتظار می رود به راه رفتن کردن کار 20 ژوئیه در حدود هشت دقیقه — مقدار زمان دادستان ها می گویند یک مینیاپولیس افسر پلیس برگزار زانو خود را بر گردن جورج فلوید در مه — در یادبود از مردان و زنانی که به تازگی درگذشت در دست پلیس است.

این اعتصاب همچنین شامل یک تعداد انگشت شماری از کارگر به رهبری راهپیمایی از طریق شرکت شهرستانها برگزار کرد.

با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با آسوشیتد پرس سازمان خواستار فراگیر اقدام توسط شرکت ها و دولت برای مقابله با نژادپرستی سیستماتیک در اقتصاد است که مانع خاموش تحرک اقتصادی و فرصت های شغلی برای بسیاری از سیاه و کارگران اسپانیایی که یک تناسب تعداد کسانی که درآمد کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند.

آنها همچنین استرس نیاز به تضمین پرداخت بیمار مقرون به صرفه پوشش مراقبت های بهداشتی و بهتر اقدامات ایمنی برای کارگران کم درآمد که هرگز تا به حال این گزینه از کار از خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما باید به لینک این دعوا در جدید و عمیق تر راه از قبل گفت:” مری کی هنری رئیس جمهور از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی که نشان دهنده بیش از 2 میلیون نفر از کارگران در ایالات متحده و کانادا است.

“اعضای ما شده اند در یک سفر … به درک که چرا ما نمی توانیم پیروزی عدالت اقتصادی بدون عدالت نژادی. این اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند یک راه را به ما اعضای درک در مورد آن به خیابان” هنری گفت: AP.

در میان اعتصاب کنندگان’ خواسته های خاص هستند که شرکت ها و دولت صراحت اعلام کرد که “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” مقامات منتخب در هر سطح باید با استفاده از مجریه و قوه مقننه به تصویب قوانینی که تضمین مردم از همه نژادها رشد می تواند با توجه به یک لیست از خواسته ها. کارفرمایان نیز باید افزایش دستمزدها و اجازه می دهد که کارگران برای داشتن اتحادیه برای مذاکره مراقبت های بهداشتی بهتر از مرخصی استعلاجی و پشتیبانی مراقبت از کودک.

خدمات اتحادیه کارگران با همکاری بین المللی اخوان از Teamsters این فدراسیون معلمان آمریکا, ایالات کارگران مزرعه و مبارزه برای $15 و اتحادیه اروپا به راه انداخته شد که در سال 2012 توسط آمریکا فست فود کارگران به فشار برای افزایش حداقل دستمزد.

اجتماعی و نژادی عدالت گروه شرکت عبارتند از: مارس در مرکز محبوب دموکراسی ملی داخلی کارگران داد و جنبش برای زندگی ائتلافی از بیش از 150 سازمان را تشکیل می دهند که سیاه زندگی مهم جنبش است.

خاکستر-Lee دارد هندرسون اعتصاب سازمان با حرکت به صورت سیاه و سفید زندگی می کند گفت: شرکت غول که آمده اند در حمایت از پل جنبش در سراسر کشور در میان تظاهرکنندگان و پلیس فرانسه نیز سود از نژادی و بی عدالتی و نابرابری.

“آنها ادعا می کنند برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند اما مدل کسب و کار خود توابع با استفاده از سیاه و سفید کار — عبور سکه به عنوان “دستمزد زندگی می کنند و تظاهر به شوکه هنگامی که Covid-19 sickens آن دسته از افرادی که خود را تشکیل می دهند ضروری کارگران” گفت: Henderson, شرکت, مدیر اجرایی, تنسی-بر اساس Highlander آموزش و پژوهش مرکز.

“شرکت های بزرگ قدرت را تهدیدی برای عدالت نژادی و تنها راه به طلیعه چیزی بودن در یک اقتصاد جدید است که با مقابله با این نیروها هستند که به طور کامل متعهد به از بین بردن نژاد پرستی” او در بیانیه ای گفت Trece Andrews, سیاه پرستاری خانه کارگر برای یک Ciena بهداشت و درمان-اداره بازنشستگی خانه در منطقه دیترویت گفت که او احساس می کند نژند پس از سال ها از گذشت بیش از آن برای تبلیغات.

49 ساله معتقد است تبعیض نژادی و نقش موثری در زندگی حرفه ای اش رکود.

“من 20 سال در این بازی و من تنها در $15.81 (در هر ساعت),” او گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

به عنوان یک مادر و یک دختر 13 ساله دختر و پرستار به پدرش سرطان بازمانده اندروز گفت: ناکافی شخصی دنده محافظ باعث می شود او ترس از آوردن coronavirus صفحه اصلی از کار خود را.

“ما باید coronavirus رفتن به علاوه ما باید این چیز با نژادپرستی در” اندروز گفت.

“آنها با هم گره خورده مانند برخی از نوع از تبعیض نژادی مثل ما نیست که اجداد ما و مارتین لوتر کینگ مبارزه با این نوع از همه چیز. آن را هنوز هم زنده از اینجا و از آن زمان برای کسی باید پاسخگو باشند. از آن زمان به عمل آورند.” اعتصاب همچنان قدیمی دهه کار جنبش حقوق سنت است. مهمترین سازمان کشیده اند با الهام از ممفیس بهداشت اعتصاب کارگران کم دستمزد و مزایای اختلاف بین سیاه و سفید و کارمندان و غیر انسانی شرایط کار که منجر به مرگ دو سیاه کارگران در سال 1968.

در پایان که دو ماه اعتصاب برخی از 1300 عمدتا سیاه و بهداشت کارگران سودا در مجموع برای بهتر دستمزد.

“اعتصاب برای زندگی” برگزار کنندگان می گویند آنها می خواهند به مختل کردن چند نسل چرخه فقر تداوم توسط ضد اتحادیه اروپا و سیاست های دیگر است که آن را دشوار است به چانه زنی جمعی برای بهتر دستمزد و شرایط کار.

سیستمیک فقر بر 140 میلیون نفر در U. S با 62 میلیون نفر برای کار کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند با توجه به مردم فقیر کمپین: ملی تماس اخلاقی برای احیای یک اعتصاب همکاری سازمان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>