گام های داروسازی به انجام آزمایشات در هند به صورت بالقوه Covid-19 دارو

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شرکت داروسازی هند گام های داروسازی علوم Ltd گفت: این تصویب قانونی برای انجام آزمایش بالینی داروی ضد ویروسی favipiravir عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19.

این بنگلور-شرکت بر اساس دریافت تایید از دارو کنترل کلی از هند به انجام آزمایشات از favipiravir در کشور گام های موسس و غیر اجرایی رئیس Arun Kumar گفت: در یک پست-درآمد کنفرانس تلفنی بدون دادن هر گونه اطلاعات بیشتر.

گام’ اعلام می آید پس از Glenmark Pharmaceuticals Ltd گفت: در ماه گذشته آن را تبدیل به اولین شرکت داروسازی در کشور به سر اشاره به انجام favipiravir محاکمه. بمبئی مستقر در شرکت آغاز کرده است در اواخر مرحله آزمایش های بالینی و انتظار دارد که نتایج مطالعه ژوئیه یا اوت.

Favipiravir تولید شده است تحت نام تجاری Avigan توسط یک واحد از ژاپن Fujifilm منابع پارسیان و تایید شده برای استفاده به عنوان یک ضد آنفولانزا مواد مخدر در کشور در سال 2014.

اما در روز چهارشنبه Kyodo News گزارش داد که تا کنون وجود داشته است هیچ شواهد روشنی از کارآمدی برای Avigan در درمان رمان coronavirus در برخی از آزمایشات بالینی.

گام اواخر روز چهارشنبه نوشته شده در سه ماهه چهارم تثبیت از دست دادن خالص از 2.07 میلیارد روپیه ($27.35 میلیون) آن را به عنوان رزرو 1.13 میلیارد روپیه نوشتن از موجودی و هزینه های دیگر مربوط به خروج از رانيتيدين محصولات.

سهام این شرکت افزایش یافت تا آنجا که 5.3 درصد به مدت دو هفته در اوایل تجارت اما افت ارزش برخی از سود و از گذشته تا 1.8 درصد در 0430 GMT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>