جنبش المپیک چهره خود را بزرگترین چالش در چهار دهه در گرفتن کارآمد توکیو بازی های تابستانی و در حال اجرا در سال آینده اما با نفوذ رسمی John Coates معتقد است که این اتفاق خواهد افتاد.

Coates سران کمیته بین المللی المپیک را (IOC) هماهنگی کمیسیون برای توکیو 2020 بازی که به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل جهانی Covid-19 بیماری همه گیر.

70 ساله استرالیایی تصدیق وجود دارد به دلیل عدم اطمینان از ادامه گسترش ویروس اما فکر می کند آن مهم و حیاتی است که بازی پیش بروید.

“ما آن را مدیون به ورزشکاران برای اطمینان از این اتفاق می افتد و یک نسل از ورزشکاران فرصت را از دست ندهید این بازی ها” کمیته بین المللی المپیک, معاون رئیس جمهور به رویترز گفت در یک مصاحبه تلفنی در روز چهارشنبه.

“من با قرار دادن مقدار زیادی از کار را به آن و احساس دل و روده من این است که بله ما (یک بازی های المپیک سال آینده).”

در حالی که وجود خواهد داشت تغییرات به منظور کاهش هزینه از این رویداد و دیگران برای اطمینان از سلامت ورزشکاران کوتس گفت: میل بود و هنوز هم بسیار به تماشاگران در استادیوم.

“جمعیت بخش مهمی از آن است و آن است که بسیار در برنامه ریزی ما برای حفظ این,” او اضافه شده است.

برای جبران افزایش هزینه های ناشی از به تعویق افتادن یک بازی است که در حال حاضر میله میله برای اجرای یک لایحه از $12.35 میلیارد و کمیته بین المللی المپیک و سازمان را با بیش از 200 اقدامات ساده بازی های المپیک است.

“تمام خواهد شد به تصویب رسید چرا که ما به مطمئن شوید که آنها تحت تاثیر قرار نمی ورزشکاران و ورزش است که آنها قابل قبول برای هر دو طرف اما ما در حال کار را از طریق آنها” کوتس گفت.

یک تغییر که در حال حاضر او اضافه شده بود به قراضه glitzy مراسم افتتاحیه برای کمیته بین المللی المپیک دیدار که به طور سنتی قبل از بازی.

“که در حال حاضر سه سخنرانی در شروع جلسه گفت: Coates. “و که ممکن است به شما صرفه جویی یک و نیم میلیون دلار است.”

“دستور کار 2020”

کوتس گفت که ساده از بازی های بسیار زیادی را در خط با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ “دستور کار 2020” پروژه که با هدف ایجاد میزبانی بازی های المپیک ارزان تر پس از سال 2014 بازی های المپیک سوچی زد تا یک لایحه از 60 میلیارد دلار.

برخی از تنظیمات برای توکیو ممکن است در نتیجه تبدیل به “هنجار جدید” برای میزبانی بازی های المپیک, او گفت:.

“آنچه که ما نیاز به انجام در حال حاضر مطمئن شوید که آن را مصرف آن را به درجه های جدید اما قصد فکر کردن (از دستور کار 2020),” او اضافه شده است.

“برخی از این مناطق به خوبی می تواند در کاهش پیچیدگی و در نتیجه هزینه میزبانی بازی ها در آینده است. این فرصت است.”

کوتس گفت: پس از به تعویق افتادن وجود داشته است بدون تغییر در رابطه بین IOC و توکیو همکاران از Yoshiro موری سابق, ژاپنی, نخست وزیر که ریاست کمیته سازماندهی تمام راه را به پایین.

“من در واقع سر در گم از بعد این تصمیم برای به تعویق انداختن این شور و شوق و نگرش فقط با آن بسیار قابل توجه است که” او اضافه شده است.

“آنها خود را حفظ انگیزه است. من بسیار تحت تاثیر قرار … این یک چالش است آنها پیش بینی نیست و آنها فقط گرفتن با آن.”

کوتس گفت: کمیته بین المللی المپیک مواجه شد بزرگترین چالش از سال 1980 زمانی که ایالات متحده به رهبری تحریم بازی های المپیک مسکو بیش از زمان تهاجم شوروی سابق از افغانستان.

در حالی که نه مایل به underplay مشکلات او فکر خود را متحد نزدیک باخ تعهد به تعمیرات اساسی وضعیت موجود خواهد آن را آسان تر برای جنبش المپیک برای سوار کردن بحران است.

“در شرایط چالش من فکر می کنم ما در موقعیت بهتری زیرا زمانی که باخ در آمد خود شعار “تغییر و یا تغییر’,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im