رشته برای بیش از یک ماه Mohun بگن شرق بنگال مربیان و بازیکنان بازگشت…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رشته برای بیش از یک ماه به علت سراسر کشور مستند به بازیکنان خارجی از Mohun بگن و شرق بنگال همراه با مربیان خود در روز سه شنبه به سمت چپ برای خانه های خود را زیر دشوار 29-ساعت سوار اتوبوس از. 13-عضو گروه متشکل از عمدتا از اسپانیایی ها ساخته شده آرام خروج از هند در ساعات اندکی از روز شنبه توسط یک ویژه-مرتب Dutch Airlines پرواز از دهلی نو است. آنها را به سفر خود را در خانه های مربوطه از آمستردام.

Kibu Vicuna که هدایت Mohun بگن به من-لیگ قهرمانان اروپا گفت: “دوست دارم به بازگشت به زودی به جشن موفقیت با فوتبال دیوانه کلکته طرفداران. Vicuna-مربی Mohun بگن برنده دوم من-لیگ قهرمانان اروپا با چهار دور به سمت چپ قبل از من-لیگ برتر فوتبال به پایان رسید به دلیل coronavirus-مجبور مستند.

“هنگامی که در حالت عادی برمی گرداند, من دوست دارم به عقب می آیند و جشن می گیرند با همه بازیکنان و طرفداران باشگاه مقامات و اعضای” اسپانیایی به نقل از به نقل از وب سایت رسمی در تمام هندوستان فدراسیون فوتبال فقط قبل از خروج است.

“هیچ یک از ما تا به حال واقعا این فرصت را به می گویند ما خداحافظی به درستی. آن را بیش از همه تلفن. من یک فرد که دوست دارد به انجام این نوع از چیزی که چهره به چهره” او اضافه شده با یک اثر خفیفی از رنگ از پشیمانی. این زن 48 ساله رو موفقیت او در اولین فصل در هند اما جالب اینجاست که او تا به حال به ترک باشگاه بود که به دست آورد هندی سوپر لیگ برنده ATK یک تیم مربی توسط آنتونیو لوپز Habas.

“از آن شده است یک سال فوق العاده برای من — هر دو شخصی و حرفه ای. من احساس می کنم من در حال حاضر احساس کامل به عنوان یک مربی. هنگامی که ما برنده است که آخرین بازی در برابر ایزوال ما خیلی خوشحال بودند. همه ما جشن با طرفداران” گفت: Vicuna خواهد شد که مربی ISL طرف کرالا انفجار این فصل.

وجود دارد بازگشت-پا دربی چپ اما COVID-19 همه گیر در آن متوقف شده بود تمام فعالیت های ورزشی از جمله من-لیگ. “دربی هنوز هم در ذهن ما, اما ما هرگز فکر کرده اند که می شده اند و آخرین بازی ما” در اسپانیایی گفت.

“من می خواهم برای تشکر از همه طرفداران Mohun بگن. ما رو خیلی دوست دارم در طول فصل آن را کاملا باور نکردنی است. من احساس می کنم مثل من می روم یک تکه ای از قلب من در کلکته.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>