تیان بینگ صرف شش راست شب فر در پشت خود سدان رشته در یک بزرگراه خدمات ایستگاه در شرق استان جیانگ سو در چین به دلیل محاصره با هدف مهار گسترش coronavirus.

روز یکشنبه 35 سال به اتمام نزدیک به 2000 متر (1,243 مایل) درایو از زادگاه خود به Taixing یک شهرستان در حدود 1 میلیون نفر در جیانگ سو به بازگشت به کار. اما پلیس امنیت بزرگراه خروج به شهر جایی که او اجرا می شود یک خانه, تعمیر لوازم خانگی, کسب و کار گفت: او را به نوبه خود.

دلیل: Tian در نظر گرفته شده است ساکنان محلی در زیر چین و بیزانس hukou سیستم محرومیت او را از ورود به این شهر به تصمیم اخیر برای حفظ کردن بیگانگان.

“من فکر می کنم من انجام داده ام همه چیز را من می توانم انجام,” او گفت:. قبل از تنظیم کردن در نزدیکی دو روز درایو تیان کردم گواهی سلامت نشان او ویروس رایگان و به نام آینده به مسئولان شهرستان که مطمئن تیان او را بدون هیچ مشکلی.

تیان subsists در بیسکویت و رشته فرنگی فوری با بسیاری از رستوران ها در ایستگاه خاموش شد. او خواب با پشتی صندلی خود را به عنوان بالش نشسته اند در عقب با موتور خاموش در ترس که اگزوز ممکن است سم او در خواب خود را.

او نه تنها یکی گیر در چنین استراحت توقف میکنند. پست ها در چین سیستم عامل رسانه های اجتماعی نشان می دهد چند نفر به دام افتاده در مکان ناآشنا تحت قرنطینه و یا رها شده در زمین بدون انسان در میان سفر و ورود به محدودیت هایی که بر خاست تا در سراسر کشور است.

پلیس امنیت بزرگراه خروج به تیخینگ باید گفت تیان می تواند در آمده اگر افسران در ترکیب خود خانه اجاره ای موافق به او را انتخاب کنید تا. اما تیان گفت: جامعه افسران حاضر به دلیل آنها نمی خواهند به مسئول برای هر چیزی که می رود اشتباه است.

“آنها (مقامات) اهمیتی نمی دهند اگر شما می میرند در بزرگراه دلیل این که شما هیچ جایی برای اقامت” تیان گفت: در این ایستگاه در نزدیکی شهر دیگری در حدود 90 کیلومتر از تیخینگ.

تیان آماده است تا به تا اما. او خواستار دولت شهر هر روز حتی اگر همسر خود را شفاعت با او برای رفتن از جایی دیگری است که او را بپذیرید حتی اگر تحت قرنطینه.

“من می خواهم به این بزرگراه برای مقابله با کسب و کار من به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” تیان گفت. “من هفت کارکنان نیاز به خوردن و پرداخت اجاره بها را بیش از حد; که کاملا مسئولیت من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر