صدها پرواز و قطار خدمات لغو شد در سراسر غرب اروپا در روز دوشنبه به عنوان طوفان Ciara جاروب در بسته بندی قدرتمند بادها پس از شلاق بریتانیا و ایرلند که در آن ده ها هزار نفر از خانه های سمت چپ بود بدون قدرت.

Swathes از شمال فرانسه قرار گرفتند هشدار نارنجی و 130,000 خانه بود و برق قطع شده میان ترس ساحلی طوفان موج.

Ciara شد به سمت جنوب از طریق فرانسه روز دوشنبه با برق شبکه شرکت Enedis گزارش قطع از بریتنی در غرب به مرکز و شرق است.

هواشناسی و فرانسه اشاره کرد باد با سرعت 130 کیلومتر در ساعت در امتداد ساحل و پیش بینی اوج 200 kph (120 مایل).

درختان و برق قطب دمیده شد و بیش از پشت بام های پاره پاره کردن خانه ها در سراسر 31 ادارات آتش نشانی و خدمات امداد و نجات گفت.

بریتانیا که با مته سوراخ کردن فشار از طوفان دوشنبه با جاری شدن سیل گسترده در سراسر شمال باقی مانده در حالت آماده باش با اداره هواشناسی هشدار وزش بادهای سنگین باران و برف است.

“در حالی که طوفان Ciara است پاکسازی دور این بدان معنا نیست که ما در حال ورود به ساکت تر دوره آب و هوای” ملاقات در دفتر هواشناس الکس Burkill گفت.

“این رفتن را به ماندن بسیار بی قراری او گفت:” هشدار “کولاک نیست از سوال”.

حمل و نقل مختل شد در سراسر کشور با هواپیما و قطار و کشتی لغو و یا با تاخیر و پس از Ciara آورده بارش باران های سیل و طوفان نیروی باد.

بالاترین سرعت ثبت شده بود 150 کیلومتر در ساعت (93 مایل در ساعت) در شمال ویلز روستای Aberdaron.

در مرطوب Sleddale مخزن در شمال غربی انگلستان دریاچه منطقه پارک ملی بیش از 15 سانتیمتر باران کاهش یافت و در یک دوره 24 ساعته.

بیش از 170 سیل هشدارهای باقی مانده در محل اوایل روز دوشنبه عمدتا در شمال انگلستان و در امتداد ساحل جنوبی.

West Yorkshire شهرهای هبدن بریج و همسایه Mytholmroyd در میان بدترین ضربه طوفان با خیابان های هولناک و اتومبیل های مستغرق در سیلاب.

همانطور که از یکشنبه شب 62,000 خانه در سراسر بریتانیا هنوز بدون برق و انرژی در شبکه های ارتباط گفت.

– مزرعه باد بسته

ده ها تن از پروازهای لغو شده اند و یا تاخیر در راه آهن و شرکت ها خواست مسافران به سفر و عملکرد آن کاهش می یابد, جدول زمانی و محدودیت سرعت.

کانال خدمات کشتی بین دوور و بندر کاله از سر صبح روز دوشنبه پس از متوقف یکشنبه.

در ایرلند بود که در نارنجی هشدار برای خطر جاری شدن سیل در مناطق ساحلی 10,000 خانه و مزارع و کسب و کار شدند و بدون قدرت.

بلژیک نیز در هشدار نارنجی و حدود 60 پرواز از بروکسل لغو شده بود. در پایتخت و درختان و داربست سرنگون شد و برخی از ساختمان های آسیب دیده اما هیچ آسیب وجود دارد.

کل بلژیک offshore wind farm بود تعطیل به عنوان قدرتمند gusts ناشی از توربین های بادی برای متوقف کردن به طور خودکار به دلایل ایمنی.

در آلمان, اصلی, خدمات قطار متوقف شد.

طوفان شد تا خشونت که “ما مجبور به طور کامل متوقف اصلی ترافیک قطار در آلمان یکشنبه شب با” دویچه بان سخنگوی آخیم Stauss به خبرگزاری فرانسه گفت.

چندین فرودگاه در آلمان تا به حال به لغو پروازها به عنوان طوفان جاروب در از شمال. فرانکفورت, برلین, مونیخ کلن و هانوفر در میان کسانی که تحت تاثیر, در حالی که در دوسلدورف, 120 پرواز scrapped در روز یکشنبه.

حدود 240 پرواز از آمستردام Schiphol سوم-شلوغ ترین فرودگاه در اروپا نیز لغو شد تا حد زیادی تحت تاثیر KLM, بریتیش ایرویز, easyJet و لوفت هانزا خدمات.

– رویدادهای ورزشی آمار –

رویدادهای ورزشی نیز رسید.

روز یکشنبه لیگ برتر ثابت بین منچستر سیتی و وستهام نامیده می شد با توجه به “شدید و افزایش, شرایط آب و هوا”, شهر در بیانیه ای گفت.

کل زنان سوپر لیگ فوتبال برنامه نیز به نام خاموش شده بود روز یکشنبه اسکاتلند-انگلستان درگیری در مسابقات راگبی شش ملت.

و برای بریتیش ایرویز یکی وجود دارد صعودی به طوفان Ciara — هواپیمایی ثبت سریع ترین آن-تا کنون پرواز بین نیویورک و لندن به لطف tailwinds از طوفان است.

با توجه به پرواز ردیابی سایت Flightradar24 آن به اتمام آتلانتیک عبور در صرف 4 ساعت و 56 دقیقه سریعترین زیر صوتی عبور می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im