WWE است که در آبهای آشفته پس از اخراج از شرکت رئیس جمهور میشل ویلسون و جورج برریس. WWE شوکه جهان زمانی که آن را اعلام کرد خروج از زمان کارکنان در روز پنج شنبه و تحكيم فرانک Riddick موقت به عنوان رئیس امور مالی تا زمانی که این شرکت به نظر می رسد برای جایگزینی دائمی. اخبار فرستاده صنعت رسانه به سقوط به عنوان اطلاعات خود را در خصوص خروج کمیاب شد. اما اخراج از برریس و ویلسون را مختل کرده است, WWE سهام ،

بخوانید | جان سینا teases WWE بازگشت پیش از رویال رامبل – مشاهده تصویر

“من می خواهم برای تشکر و جورج میشل برای 10+ سال خدمات و کمک به سازمان است. من سپاسگزار برای همه که انجام شد در طول دوره تصدی خود را, اما هیئت مدیره و تصمیم گرفتم یک تغییر لازم بود که ما باید دیدگاه های مختلف در مورد بهترین راه برای رسیدن ما اولویت های استراتژیک حرکت به جلو” مدیر عامل WWE وینس مک ماهون در بیانیه ای گفت.

دیو ملتزر گزارش داد که WWE در قیمت سهام کاهش یافته است $9.55 هر سهم در عرض چند دقیقه پس از اعلام. WWE سهام کاهش یافت و بیش از 20 درصد آن را به عنوان رفت و از $62.31 به $47.99 پس از خروج.

از آن شده است نیز گزارش داد که WWE می تواند یک برش از سرمایه گذاران.

سابق WWE champion CM Punk را از دست ندهید این فرصت را به یک حفاری در آنها زیر اعلام شده است:-

“ما یک تیم با استعداد و با تجربه و متعهد مدیران در سراسر سازمان و هیئت مدیره و من باید اعتماد به نفس زیادی در جمعی ما توانایی ایجاد محتوا قانع کننده تعامل جهانی ما fanbase در سراسر سیستم عامل افزایش درآمد و رانندگی سهامداران ارزش” مک ماهون اضافه شده است.

بخوانید | “آنها در واقع به من گفت برای متوقف کردن’: Daniel Bryan نشان می دهد WWE متوقف شد او حیله عنوان “این یک مسئله سیاسی’

WWE در حال حاضر مواجه با مشکل کاهش رتبه بندی به صورت هفتگی خود را نشان می دهد مانند دوشنبه شب Raw, SmackDown و NXT. با راه اندازی AEW دینامیت رقابت برای رأی تلویزیون افزایش یافته است. تلویزیون رتبه بندی استفاده می شود که به شناور بالای 3.5 میلیون دلار در سال 2012 کاهش یافته و به کمتر از 2 میلیون نفر در سال های اخیر است. اما راه اندازی WWE شبکه نیز تا به حال برخی از اثر در آن است.

در حال حاضر مک ماهون نیز به دنبال راهاندازی مجدد خود را در لیگ فوتبال تحت آلفا سرگرمی بنر و آن این است که برنامه ریزی شده راه اندازی می شود گاهی اوقات این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net