Stimac می خواهد کمتر از خارجی ها در لیگ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وجود دارد یک دلیل خاص چرا سرمربی تیم ملی ایگور Stimac نگه داشتن شاهین چشم در هند فلش تمام هند فدراسیون فوتبال را به سمت توسعه رقابت در لیگ. کرواتی تماشا سه از مسابقات خود را در پیت زمین در اینجا در حالی که همچنین با انجام یک جلسه تمرینی با پسران است.

خود را برای پذیرش خود Stimac در شکار برای هند بازیکنان است که می تواند او را قادر می سازد برای ایجاد یک استخر بزرگتر برای ارشد تیم ملی. توسط خود پذیرش او نیست پیدا کردن بسیاری در هر دو هندی سوپر لیگ (ISL)—در حال حاضر کشور برتر مسابقات داخلی یا I-لیگ که در آن هر باشگاه مجاز است به میدان پنج خارجی ها در بازی XI. توسط خود پذیرش آن نیاز به تغییر و به زودی.

“بسیاری از بار من این سوال را پرسید: که در آن شما در حال رفتن به پیدا کردن یک جایگزین برای Sunil Chhetri? ما هرگز پیدا کردن جایگزینی برای Sunil Chhetri در حالی که این وضعیت مثل این” Stimac گفت: در روز جمعه.

“ما نمی توانیم کسی است که هرگز به عنوان مهاجم قرار داده و او را در تیم ملی به بازی مهاجم. که در آن من می خواهم برای پیدا کردن یک مهاجم ؟ حتی در I-League آنها باید پنج بازیکنان خارجی. ما لازم نیست که یک مهاجم در لیگ, دیگر از هند در فلش. ما یک مشکل بزرگ است. اما هیچ کس می خواهد به بحث در مورد آن,” او اضافه شده است.

52 ساله معتقد است که با جاری نقشه راه برای دو لیگ جزیره. می تواند اتخاذ کنفدراسیون فوتبال آسیا ‘3+1’ قانون برای بازیکنان خارج از کشور (سه خارجی و یک بازیکن آسیایی در هر تیم) در حالی که من لیگ باید تبدیل به یک لیگ توسعه تنها شامل بازیکنان وطنی.

“ما قطعا نیاز به یک استخر بزرگتر از بازیکنان. اگر شما در نظر بگیرید که هند دارای یک ردیف بالا از 10 باشگاه که 60 درصد از آنها از بازیکنان خارجی. چه نگرانی من این است که من-لیگ همچنین دارای پنج بازیکنان خارجی. چرا آنها اعتماد ما بچه ها ؟

“ما موقعیت های باز برای جوانان هندی به بازی. ما بسته به این موقعیت در ISL و من-لیگ. که در آن آنها می رویم به بازی ؟ اگر جوان با استعداد کودکان و نوجوانان به رسمیت شناخته شده در این شهرستان در لیگ بمبئی یا کلکته آنها نیاز به رفتن. اما تا آن بسته شده است. وجود دارد هیچ جایی برای آنها. نیمکت. می ایستد. این موقعیت برای آنها. که مشکل است,” او اضافه شده است.

Stimac که رهبری تیم ملی به یک پیروزی و چهار تساوی و پنج زیان پس از گرفتن شارژ در ماه مه سال گذشته گفت: افزایش نگرانی با فدراسیون و سایر ذینفعان از فوتبال اما همچنین می داند چه نتیجه گرا فرهنگ باشگاه خواسته است. آنچه او نمی کند, اما, است, باشگاه, طناب زدن در بازیکنان خارجی که به خوبی گذشته نخست خود را.

“ما بازیکنان خارجی که 36, 37, 38 سال که درآمد خود را به آخرین پول در اینجا. برخی از آنها واقعا خوب هستند, بازیکنان, بازیکنان بزرگ. و من صادقانه خواهد بود دوباره. ما 70 بازیکنان خارجی در اینجا حدود. پنجاه و پنج به اندازه کافی خوب نیست. و من هیچ چیز در برابر آنها. از 15 که خوب هستند و نیمی از آنها بیش از 35. بنابراین ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای تغییر همه چیز” Stimac گفت.

جعبه

‘مطمئن نیستید در مورد اردوگاه’

فیفا با توجه به تعویق انداختن آینده 2022 جام جهانی و 2023 جام ملت های آسیا مقدماتی با توجه به کروناویروس تهدید مسابقه بین هند و قطر در Bhubaneswar در مارس 26 زیر ابری از عدم قطعیت است. و ایگور Stimac مطمئن بود که اگر ملی کمپ در همان شهر برگزار خواهد شد نیز هست که بستگی به انتظار تصمیم نهایی گرفته شود اوایل هفته آینده. “مطمئن باشید اگر ما در حال رفتن به یک اردوگاه. ما هنوز متمرکز اقدام به اردوگاه از آنجا که ما لازم نیست که اطلاعات رسمی نشده است. ما نیاز به نگه داشتن ما آماده سازی بر روی عنوان هر طرح اما آن را نه در دست ما. آن را آسان به ماندن متمرکز و انجام بهترین خود را در چنین شرایطی است. تاثیر آن بر ذهن خود” Stimac گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>