‘ننگ هنوز متصل به Covid-19 بسیاری از ترس گرفتن آزمایش’: AIIMS مدیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) مدیر Dr Randeep Guleria روز شنبه با تأکید بر اهمیت به موقع تشخیص Covid-19 به بهبود نرخ مرگ و میر.

Guleria گفت: بسیاری از مردم از ترس به بیمارستان و آزمایش برای Covid-19. “یک ننگ است هنوز متصل به Covid-19” او گفت:, و اضافه کرد که تاخیر در بیمار بستری در بیمارستان و مرگ و میر را افزایش می دهد.

او همچنین خواسته افراد را به اقدامات احتیاطی در طول coronavirus بحران است. افراد مسن و کسانی که بیماریهای همراه هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت شدید Covid-19.

“اگر شما افراد سالمند در خانه شما باید فوق العاده محتاط. دریافت معاینه سلامت انجام می شود بلافاصله پس از مشاهده علائم خفیف,” او گفت:.

همچنین بخوانید: “ما آماده برای بدترین’ می گوید: وزیر بهداشت در Covid-19 بحران

Guleria نظر آمد از Ahmedabad, Gujarat. AIIMS بازدید کارشناسان عمران بیمارستان در این شهرستان در روز شنبه و تعامل با کارکنان خط مقدم میان افزایش بروز Covid-19 موارد و مرگ و میر در منطقه, خبرگزاری PTI گزارش شده است.

احمدآباد را coronavirus مرگ و مير است در 6.5 درصد است که نزدیک به دو کشور مرگ و میر از 3.3%.

Dr Guleria همراه با دکتر, Manish Soneja از AIIMS’ گروه پزشکی پرواز در نیروی هوایی هند هواپیما روز جمعه پس از وزیر Vijay Rupani خواست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به ترتیب برای بازدید از کارشناسان PTI گزارش شده است.

گجرات گزارش شده 7, 402 coronavirus موارد است که بیش از 5,200 آمده از منطقه احمدآباد.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>