مراحل ترسیم کاستی در دنباله از پرونده های جنایی فرستاده شده قبل از عالی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سه دیوان عالی کشور منصوب Amici Curiae (از دادگاه) قرار داده شده قبل از بالا دادگاه روز پنجشنبه “پیش نویس قوانین کیفری عمل 2020” ترسیم اقدامات با هدف رسیدگی به کاستی در دادگاه از پرونده های جنایی و به یکنواختی در سراسر کشور در جنایی پروب و محاکمات است.

اقدامات پیشنهادی در پیش نویس قوانین شامل مراحل برای اطمینان از استقلال دادستان با انتصاب جداگانه مشاوران حقوقی به توصیه محققان در طول پروب و شیوه های استاندارد برای ضبط شواهد و نوشتن قضاوت.

سه Amici Curiae ارشد مشاوره R dr widad و Siddharth Luthra و مدافع K Parameshwar منصوب شد دادگاه عالی در ماه نوامبر تا مارس 2017 و 2018 به کمک دادگاه و پس از آن متوجه برخی بیآنکه در این روش به دنبال در طول محاکمات جنایی در سراسر کشور در حالی که از شنیدن یک پرونده جنایی. دادگاه ثبت نام suo motu صورت گرفت تا این موضوع با توجه به صدور دستورالعمل در مورد اين کمبود در دادگاه کیفری.

نیمکت به ریاست رئیس دادگستری هند (CJI) SA Bobde در روز پنج شنبه کارگردانی است که او نسخه از پیش نویس قوانین عرضه می شود برای همه کشورها و سرزمین های اتحادیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>