مشاور امنیت ملی agnew در روز شنبه انجام کامل عملیاتی بررسی وضعیت امنیتی در جامو و کشمیر و گفت: بالا فرماندهان ارتش و نیروهای شبه نظامی برای تشدید مبارزه با نفوذ شبکه در امتداد خط کنترل (LoC) با پاکستان و ضد شورش شبکه در دره کشمیر.

این نشست سطح بالا برگزار شد در زمینه نظامی فعالیت در شمال کشمیر را Handwara, Baramulla و Sopore مثلث که هزینه زندگی شش سرباز از جمله یک سرهنگ-rank افسر. همچنین در این منطقه است که نیروهای امنیتی حذف یک لشکر تروریستیحیدر و Riyaz Naikoo که رهبری Hizbul گروه تروریستی مجاهدین در دره.

پس وجود یک هوش هشدار در مورد برنامه های توسط گروه تروریستی جیش-e-محمد به انجام همزمان حملات انتحاری در ارتش و paramiliary پایگاه در تاریخ دوشنبه, مه 11.

مقامات دولتی بالا گفت: HT که NSA همچنین توجه داشته باشید از زمان هوا افزایش فعالیت نیروی هوایی پاکستان در امتداد غربی هند مرز که مصادف با نخست وزیر پاکستان عمران خان و بعد از آن وزارت امور خارجه در اسلام آباد با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که اتهام هند به دنبال “بهانه ای برای یک عملیات پرچم دروغین با هدف قرار دادن پاکستان”.

مقامات وجود دارد گفت: اجماع که عمران خان دولت در تلاش برای فاصله خود را از تروریست ها آن را پشتیبانی بود پیشگیرانه حرکت می کند و حاکی از تمدید فشار از پاکستان ترور راه اندازی پد بیش از چند هفته آینده.

در این جلسه اشاره کرد که چگونه پاکستان شد بودجه لباس مانند جبهه مقاومت و یا JK Pir Panjal صلح اسلامی ادعا می کنند که تروریسم در دره بومی بود و نه اسپانسر شده از طرف آن است. یک مقام رسمی گفت: قرار دادن نیروی هوایی پاکستان در یمن نیز طراحی شده بیشتر به عمران خان را روایت می پرسد که جامعه بین المللی را به دخالت مبادا وجود دارد تقابل دو هسته ای همسایه است. NSA همچنین گفت مقامات به گام تا تعامل با تروریست ها در دره کشمیر.

پنج ساعته جلسه با حضور در میان دیگران فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane هوش و مدیر دفتر Arvinda Kumar, پژوهش و تجزیه و تحلیل بال رئیس Samant کومار Goel, مرز, نیروی امنیتی و مدیر کل اس اس Deswal و مرکزی ذخیره نیروی انتظامی رئیس AK Maheshwari.

ارشد counter-terror رسمی گفت: HT که در این نشست مورد تجزیه و تحلیل نفوذ مسیرهای مورد استفاده تروریست ها از پاکستان و پیشنهاد تغییرات در سطح زمین است که می تواند اطمینان حاصل شود که تروریست ها شناسایی شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im