Stefanos Tsitsipas به جنگ دیلم-Aliassime برای مارسی باز عنوان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یونانی دانه دوم Stefanos Tsitsipas ضرب و شتم قزاقستان الکساندر Bublik 7-5 و 6-3 به پیش برای دومین بار متوالی باز 13 Provence نهایی در مارسی در روز شنبه که در آن او خواهد شد در صورت کانادا فلیکس دیلم-Aliassime.

Tsitsipas هنوز به رها کردن یک مجموعه در مارسی بود و بالینی در نیمه نهایی حذف فقط یک نقطه در خدمت در مجموعه دوم به عنوان او به نظر می رسد برای تبدیل شدن به مرد اول را به نفع خود به عقب عناوین در این مسابقات پس از سوئد توماس Enqvist در سال 1998 است.

“آن را نگه می دارد بهتر و بهتر” Tsitsipas گفت. “من واقعا قدردانی از همه دوست دارم که من اینجا دریافت و فردا یک روز هیجان انگیز.

“من نیاز به آماده شدن برای آن آماده می شود و من نمی توانم صبر کنید برای نشان دادن حتی بهتر Stefanos فردا.”

جهان شماره شش است که به دنبال برنده شدن اولین جایزه از سال پس از پیدایش خروجی در استرالیا باز و روتردام باز است.

دیلم-Aliassime که از دست نهایی در روتردام آخر هفته گذشته را نگاه کنید به جبران پس از ضرب و شتم فرانسوی ژیل سیمون 7-5 7-6(2) برای پیشبرد.

این 19-مته-Aliassime که اخراج پنج مطلب و نیاز به تنها دو نقطه شکسته به مهر جای خود را در دومین فینال فصل دارای یک 2-1 برنده رکورد بیش از Tsitsipas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>