متحده برای رفع مناطق در مستند 4.0

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت روز یکشنبه برداشته چند دقیق محدودیت هایی از جمله این که در سفر بین ایالتی و محلی حمل و نقل مانند اتوبوس و اعلام کرد که دولت را درجه مناطق بر اساس شیوع بیماری کروناویروس (Covid-19) موارد در حالی که آن را نیز تمدید مستند در سراسر کشور اعمال شده در مارس پایان برای جلوگیری از گسترش سرایت تا مارس 31.

در تازه دستورالعمل های وزارت خانه همچنین اجازه از سرگیری برنامه مبتنی بر خدمات تاکسی; اجازه به عملکرد تمام مغازه ها و بازارها و موسسات تجاری به جز کسانی که در مراکز و کاسته محدودیت در دفاتر خصوصی که قبلا مجاز به تابع با 33% کارکنان قدرت است.

ورزشگاه و مجتمع ورزشی اجازه داده شد برای باز کردن برای اولین بار پس از آوریل 25 — زمانی که این مستند برای اولین بار تحمیل شده — اما تماشاگران نمی شود مجاز در داخل.

دو گام های قابل توجهی را که ایستاده بودند تصویب مشروط به ایالتی حرکت وسایل نقلیه مسافری و اتوبوس با “رضایت متقابل” از ایالات متحده و اتحادیه سرزمین (UTs) درگیر و انتقال قدرت به دولت برای تعریف قرمز و نارنجی و سبز مناطق شده اند که ابزاری در استراتژی برای تحمیل منطقه خاص محدودیت هایی در مرحله قبلی این مستند.

این مرکز همچنین اجازه متحده و UTs برای تصمیم گیری در حرکت وسایل نقلیه مسافری در داخل سرزمین های خود را و لغو ممنوعیت کابین aggregators مانند Ola و بارگذاری حتی در مناطق نسبتا بالاتر موارد است.

در مستند 3.0, بین ایالتی سفر بود ممنوع فعالیت به جز در موارد خاص مانند حمل و نقل از رشته مهاجران با اتوبوس. همچنین این مرکز که بیرون آمد با دو لیست — در 15 آوریل و در مارس 1 — شناسایی مناطق قرمز (با حداکثر Covid-19 نفر) نارنجی مناطق (با کمتر عفونت) و مناطق سبز (Covid-19-مناطق آزاد) هر چند چند متحده ابراز نارضایتی روند.

“تحت دستورالعمل جدید متحده و اتحادیه سرزمین (UTs) خواهد شد در حال حاضر ترسیم قرمز و سبز و نارنجی مناطق با در نظر گرفتن پارامترهای به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت بهداشت و درمان” یک بیانیه مطبوعاتی توسط دولت گفت. این مناطق می تواند یک منطقه یا شهری شرکت و یا حتی کوچکتر از واحد های اداری از قبیل زیر بخش ها.

دولت در بیانیه اضافه شده است که ظرف قرمز و نارنجی مناطق “مهار و مناطق بافر خواهد بود به عنوان مشخص شده توسط مقامات محلی پس از در نظر گرفتن وزارت بهداشت دستورالعمل”. هیچ تسهیلات هیزم در دستورالعمل های فدرال قابل اجرا خواهد بود به این مناطق که باید دقیق محیط و کنترل که در آن تنها خدمات ضروری خواهد شد مجاز است.

یک مهار منطقه به طور گسترده می تواند تعریف شده به عنوان کانون عفونت در حالی که بافر مناطق مناطق مجاور مهار منطقه که در آن موارد جدید هستند بیشتر احتمال دارد به نظر می رسد.

در تازه دستورالعمل دولت نیز به مردم توصیه می شود به استفاده از تماس با ما-ردیابی Aarogya Setu برنامه و گفت: کارفرمایان باید در خود “بهترین تلاش” برای اطمینان از کارکنان آن را نصب کنید. این برنامه باید برای افراد مشغول به کار در بخش های دولتی و خصوصی.

مترو قطار خدمات داخلی و بین المللی پروازهای مسافری; مدارس و کالج ها; خدمات مهمان نوازی; سالن سینما; مراکز خرید و ناهار خوردن در رستوران ها و, مذهبی و سیاسی, تجمعات ادامه خواهد داشت ممنوع در سراسر کشور است. تنها قطار ویژه — یک جفت 15 premium قطار و کسانی که گذر گاه مهاجران به خانه های خود — اجرا خواهد شد در این دوره است.

همچنین ممنوعیت غیر ضروری سفر بین 7 صبح تا 7 بعد از ظهر و ادامه خواهد داد. تف و مصرف مشروب gutkha و دخانیات در اماکن عمومی همچنان ممنوع است.

“همه فعالیت های دیگر مجاز خواهد بود مگر آن که به طور خاص ممنوع” دستورالعمل برای مرحله چهارم از مستند گفت.

“بیشتر متحده/UTs بر اساس ارزیابی خود از وضعیت ممکن است منع برخی از فعالیت های دیگر در مناطق مختلف…,” منظور گفت, نشان می دهد تسهیلات می تواند تا حد زیادی وابسته به دولت-قوانین خاص.

افتتاح بازار البته در تلوتلو خوران انتظار می رود برای کمک به قرار دادن فعالیت های اقتصادی متوقف شده توسط بی سابقه مستند در مسیر بازگشت به حدی است. یکی دیگر از عمده تصمیم گیری در این جهت بود که تصمیم به لغو محدودیت در موسسات و کارخانه ها که محدود به کار با فقط یک سوم از کارکنان خود را از دفتر. این شرکت توصیه شد اجازه می دهد تا کارکنان خود را از کار از خانه تا حد امکان. دستورالعمل تصریح کرد که با پوشیدن ماسک اجباری بود در اماکن عمومی و ادارات.

متحده و UTs خواسته شد به مطمئن شوید که جنبش از حمل و نقل کامیون و یا پرسنل پزشکی مانع نمی شد.

در سراسر کشور مستند فاز اول اعمال شده در مارس 25 به مدت 21 روز تمدید شده است سه بار. دوم و سوم فاز محدودیت – شروع 15 آوریل و مارس 4 — به طول انجامید 19 روز و 14 روز بود. در مارس 25, هند تا به حال 657 Covid-19 مواردی است که باید به افزایش 95,656 عفونت از یکشنبه.

پس از مرکزی دستورالعمل های صادر شده اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla نوشت: به همه کشورها درخواست از آنها برای اطمینان از انطباق دقیق از مستند قوانین.مقامات در سراسر متحده برگزار شد اضطراری جلسات و بسیاری از آنها گفت: آنها می آیند تا با دستورالعمل های خود را در روز دوشنبه.

امیر سبحانی, Bihar اضافی رئیس دبیر خانه اداره گفت: دولت پایبند به وزارت خانه جهت.

اوتار پرادش دبیر کل RK Tiwari گفت: “…ما اوتار پرادش-دستورالعمل های خاص پس از مطالعه این مرکز دستورالعمل.”

در حالی که Madhya Pradesh, Rajasthan و غرب بنگال شد و به احتمال زیاد به اعلام دستورالعمل های خود را در روز دوشنبه پنجاب بیش از حد را نگه دارید و کلید جلسه را به یک تماس در قوانین دیکته شرایط برای مستند 4.0.

مگالایا و Nagaland اعلام کرد که محدودیت های موجود ادامه خواهد داد برای دور بعدی نیز هست.

“در مگالایا نگه داشتن در ذهن جریان مگالایا شهروندان از نقاط مختلف کشور ما تصمیم گرفته اند برای حفظ محدودیت های فعلی و بدون آرامش بیشتر برنامه ریزی شده به عنوان در حال حاضر. اگر (وجود دارد) هر گونه تغییرات آن مطلع خواهد شد بر این اساس” مگالایا وزیر کنراد Sangma توییتی.

(با ورودی از متحده)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>